301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
09 Aralık 2014 - Salı 06:36 Bu haber 3100 kez okundu
 
YUSUF ŞİMŞEK İSTİFAYI 2 HAFTA ERTELEDİ
KSK'de Şimşek 2 hafta erteledi. 2. Başkan Azat Yeşil, Yusuf Şimşekle ilgili bir sorun olmadığını belirterek, "Alacakları ödemek için kaynak beklentimiz var. 2 hafta içerisinde paraları yatracağız" dedi
FUTBOL HaberiKarşıyaka'da futbolcuların alacaklarını yönetimle konuşan ve istifa etme aşamasına gelen Teknik Direktör Yusuf Şimşek, iki hafta içinde ödeme sözü verilmesiyle kararından vazgeçti. 2. Başkan Azat Yeşil, Şimşek'le ilgili bir sorun olmadığını belirterek, "Alacakları ödemek için kaynak beklentimiz var. 2 hafta içerisinde ödeyeceğiz" dedi.

YEŞIL'DEN TRANSFER SİNYALİ

İlk 6 hedefi için tüm fedakarlıkları yapacaklarını söyleyen Yeşil, "Hocamızın istediği oyuncuları elimizde tutacağız. Hatta, daha fazlası istediği mevkilere transfer de yapacağız" dedi. "Şu anlık istifa düşüncem yok" diyen Şimşek, "İstifa edebileceğimi yönetime ilettim. Ancak Para bekledikleri yerler var. Ödemelerin 2 hafta içinde yapılmasını bekliyoruz" dedi. ¦ Deniz BİRİCİK (HABER TÜRK)

YUSUF ŞİMŞEK GİTTİ GELDİ

Karşıyaka'da Denizlispor maçı sonrası kısa süreli bir "teknik arıza" yaşandı. Denizlispor ile kendi evinde 2-2 berabere kalıp 2 puan kaybetmesine rağmen ilk 6'dan çıkmayan Kaf-Kaf'ta, bu maçın ardından teknik direktör Yusuf Şimşek, yönetime görevden ayrılmak istediğini söyledi. Şok istek karşısında Şimşek'le biraraya gelip acil bir toplantı yapan yeşil-kırmızılı futbol şube yönetimi, genç teknik adamın neden ayrılmak istediğini sordu. Şimşek yöneticilere, "Futbolcular bana gelip maddi sıkıntı çektiklerini söylüyor. Eğer bu sorunu aşamayacaksak başarıyı nasıl sağlarız. Ben futbolculara verdiğim sözü tutmalıyım, yoksa görevimi sağlıklı yapamam" dedi. Bunun üzerine Şimşek'e, ay sonuna kadar yüklü miktarda ödeme yapılacağı sözünü veren yönetim, genç teknik adamın kararını askıya almasını sağladı. Yönetimin iyi niyetli olduğunu ancak futbolcuların bu konuda kendisine sürekli başvurduğunu belirten Şimşek, "Sıkıntılarımı yönetime ilettim. Onlarda bana ödeme yapılacağının garantisini verdi. Ben de kararımdan vazgeçtim" dedi. GÖKHAN ÖZYURTLU (YENİ ASIR)

YUSUF ŞİMŞEK NEDEN İSTİFA ETMEK İSTEDİ ? (08.12.2014)

1. Lig'de Denizlispor'la berabere kalan Karşıyaka'da Teknik Direktör Yusuf Şimşek istifadan döndü. Futbolculann alacaklarıyla ilgili sorunlarını yönetime ilettiğini belirten Şimşek, "Maddi sıkıntılar var. Konuyla ilgili yönetimle görüştük. Halledeceklerini söylediler. İstifa konusu gündeme geldi ancak konuyu tatlıya bağladık" dedi.

"Şu anlık istifa düşüncem yok" diyen Şimşek, "1. Lig'de her kulüpte maddi sıkıntılar var. Bizde de peşinatını alamayan, alacağı olan oyuncular var. Oyunculan bazen eleştiriyorlar ama bu oyuncular "Tok mu aç mı" diye soran yok. Ancak yönetim de sorunu çözme sözü verdi. Onlar da özveriyle çalışıyor" dedi. ¦ Deniz BİRİCİK (HABER TÜRK)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı