Haber Detayı
19 Mart 2019 - Salı 16:54 Bu haber 726 kez okundu
 
YÖNETİM KURULUNDAN AÇIKLAMA
Yönetim Kurulumuz bugün gazetelerde çıkan haberlerle ilgili bir açıklama yayınladı. Resmi siteden yapılan açıklama şöyle:
GENEL HABER Haberi


Bugün basında çıkan haberlerde, Mutlu Altuğ'un Kulübümüz aleyhinde açtığı dava hakkında avukatı ile birlikte bulunduğu beyanlar tamamen gerçek dışıdır. Dava henüz devam etmekte olduğundan, ilgili delil ve belgeler doğal olarak bilirkişi incelemesine esas olmak üzere mahkemeye ibraz edilmiştir. Haberde yer alan mahkemenin el koyduğuna ilişkin bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Nitekim bilirkişi raporu da kulüp lehine verilmiş ve iddiaların aksine usulsüz işlem bulunmadığı, kayıt ve harcamaların uygun olduğuna yöneliktir. Kaldı ki, tedbir talepleri önce Sayın Mahkeme tarafından, daha sonra da Bölge İstinaf Mahkemesi tarafından reddedilip kesinleşmiştir.

Bununla birlikte, yargılama henüz devam etmekte olduğundan bu konuda beyanda bulunmaları "adil yargılamayı etkilemeye teşebbüs" suçunu oluşturmaktadır. Bu nedenle kendileri aleyhine ayrıca Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

 

Karşıyaka Spor Kulübü

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: YÖNETİM, KURULUNDAN, AÇIKLAMA,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı