301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ekim 2014 - Perşembe 15:56 Bu haber 3957 kez okundu
 
METİN YILDIRIM DEVAM DEDİ
Daha önce camiadan hiç destek göremediği gerekçesi ile Futbol Altyapı Başkanlığı ve Futbol Şube yöneticiliği görevini bırakacağını açıklayan Metin Yıldırım ikna edildi.
ALTYAPI Haberi


Daha önce camiadan hiç destek göremediği gerekçesi ile Futbol Altyapı Başkanlığı ve Futbol Şube yöneticiliği görevini bırakacağını açıklayan Metin Yıldırım ikna edildi. Başkan Fatih Diniz ve As Başkan Azat Yeşil ile bir görüşme yapan Yıldırım, bu iki ismin kendisine destek sözü vermesiyle göreve devam etme kararı aldı. 

METİN YILDIRIM BIRAKMA KARARI ALDI (16.10.2014)

Bu güne kadar ne yönetimden ne camiadan ne de taraftardan yeterli desteği görmediğini belirten Metin Yıldırım; "İki tane konser yaptık ne kulübün başkanı ne de futbol şube yönetimi konserlere gelmedi. Altyapıyı yukarılara taşımaya çalıştıkça kulüpte başvurduğumuz hiç bir yerden karşılığını alamadık. Bu süre zarfında kimsenin elini taşın altına koymadığını ve sadece vitrinde kalmak istediğini gördüm" dedi.

Prensiplerinin şu anki yönetim modeliyle uyuşmadığını belirten Metin Yıldırım; " Maalesef bu yönetim modelinde  Selçuk Yaşar para vermeyi kessin kulüp kaynak bulamaz. Kaynak yaratmak için iki tane organizasyon düzenledik bırakın kaynak yaratmayı zarar ettik. Benim derdim bilet parası değil.  Cebimden gideni geri almak istemiyorum ben sadece verdiğim hizmetin kulübe dönmesini istiyorum. Pasif yönetici olmak benim  tarzıma uygun değil" dedi.

Basketbol şubeye reklam ücretini aylar önce yatırmasına rağmen firmasının reklamlarını bir türlü koydurtamadığını belirten Metin Yıldırım; "Basketbola reklam veriyorum ve kontratını üç ay önce yapıyoruz. Altında  kasıt aramak istemiyorum ama nedense  benim reklamlarım yayınlanmıyor. Basketbol Şube ile konuyu beş yüz kere konuşuyorum bana verdikleri cevap "Federayondan izin alamadık" Kimse kusura bakmasın ama ben salak değilim. Defalarca konuşmama rağmen verdiğim reklamların yayınlanmaması çok ayıp. Biz  bunu kendi içimizde çözemiyorsak ben daha bir şey diyemiyorum" dedi.

Kulüp Başkanı Fatih Diniz'in Antalya'dan dönmesini beklediğini belirten Metin Yıldırım; "Fatih Başkanı çok seviyorum ve ona saygı duyuyorum. Ancak yarın gelsin bir görüşme talep edeceğim ve ayrılmak istediğimi bildireceğim" dedi.

İleride maddi durumu müsait olursa başkanlığa adaylığını koyacağını belirten Metin Yıldırım; "Eğer bir gün kulübe başkan olursam tüm enerjimi, projelerimi ve maddi gücümü o zaman kullanacağım. O güne kadar artık bu yapının içerisinde yer almak istemiyorum. Kararımı verdim" dedi. 

yesilkirmizi.net / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı