301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Temmuz 2014 - Cumartesi 11:46 Bu haber 2064 kez okundu
 
KAMPANYAYA BÜYÜK İLGİ
Taraftarımızın stadın Yalı'da mevcut Karşıyaka Stadını olduğu yere yapılması için düzenlediği imza kampanyası ikinci gününde de yoğun ilgi gördü.
GENEL HABER Haberi


Taraftarımızın stadın Yalı'da mevcut Karşıyaka Stadını  olduğu yere yapılması için düzenlediği imza kampanyası ikinci gününde de yoğun ilgi gördü.

Kalbi Yeşil-Kırmızı Atanların Sitesi www.yesilkirmizi.net olarak çarşımızda bulunan standtaki görevli arkadaşlarımızla görüşerek bilgi aldık. Karşıyaka halkının kampanyaya yoğun ilgi gösterdiğini belirten arkadaşlarımız "Buraya herkes gönüllü olarak imza atıyor. Çığırtkanlık yapmıyoruz,kimseyi zorlamıyoruz. Yeri geliyor karşı çıkanlara dahi bizim yerimize halkımız neden stadın Yalı'ya yapılması gerektiğini anlatıyor. Bizler bu imzaları gerekli yerlere teslim edeceğiz. Umarız yetkililer Karşıyaka halkının sesine kulak verirler" şeklinde konuştular. (yesilkirmizi.net/özel)

YALIYA STAT İÇİN İMZA KAMPANYASI BAŞLADI (24.07.2014)

Karşıyakalı taraftarlar,  stadın Yalı'ya yapılması için imza kampanyası başlattı. Çarşı İşbankası önüne kurulan standla Karşıyaka Belediye Başkanlığı, Gençlik ve Spor Başkanlığına iletilmek üzere dilekçeler hazırlandı. Dilekçede "Karşıyaka Spor Kulübü Taraftarları ve Karşıyaka Halkı stadını Yalı'ya istiyor" başlığı yer aldı.

yesilkirmizi.net / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı