Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
23 Haziran 2017 - Cuma 17:39 Bu haber 1748 kez okundu
 
VOLEYBOLDA ALTYAPI DEVRİMİ
Geçtiğimiz Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde ve Türkiye Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası’nda yarı final oynama başarısı gösteren Karşıyakamız'da altyapı devrimi yaşanıyor.
ALTYAPI Haberi


Geçtiğimiz sezon tamamı altyapı oyuncularından oluşan kadrosuyla Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi’nde ve Türkiye Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası’nda yarı final oynama başarısı gösteren Karşıyakamız'da altyapı devrimi yaşanıyor.

Yeni şube yönetimimizin göreve başlamasının ardından teknik koordinatörlüğe tecrübeli isim Süleyman Bozkan’ı getiren; Özcan Erinmezler’i yuvaya döndüren; Milli takımlarda başarıyla görev almış Gökhan Kaynak’ı bünyesine katan Karşıyaka’da voleybol yaz spor okullarımız çalışmalarına başladı.

Mavişehir, Buca, Yeni Foça, Eski Foça ve Çeşme’de başlayan yaz spor okullarımızın çalışmaları Süleyman Bozkan gözetiminde sürerken; Özcan Erinmezler ve Gökhan Kaynak’ın yanı sıra A takım yardımcı antrenörlerimiz Deniz Yürük, Çayan Aydemir, Teoman Topçu; kondisyonerimiz Şafak Temur; genç takım antrenörümüz Nihan Karaca, yıldız takım antrenörümüz Banu Özdemir’de antremanlarda yer alıyorlar. 

15 kişilik dev antrenör kadrosuyla Karşıyaka Spor Kulübü’nde altyapının geleceğini kurmaya spor okullarından başladıklarını belirten Şube Başkanımız Serkan Ergüven ‘‘ Tamamen profesyonel ve bilimsel yöntemlerle çalışmalarına başlayan spor okullarımızda geleceğin şampiyon takımlarının iskeletini hazırlıyoruz. Yaz süresince 5 noktada devam edecek olan spor okullarımız; okulların açılmasıyla beraber yaklaşık 10 noktaya ulaşacak.’’ Dedi. 

Aynı zamanda çeşitli şehirlerde de oyuncu taramalarını sürdürdüklerini söyleyen Ergüven sözlerine şöyle devam etti: ‘‘ Kalıcı ve sürdürülebilir başarıların altyapıdan geldiğine inanan bir ekibimiz ve A Takım antrenörümüz var. Bu yaptığımız daha başlangıç. ‘Bir Parke de Sen Koy’ kampanyasıyla yapımı devam eden salonumuz tamamlandığında İzmir Voleybol altyapısında devrim yapacağız. Zaten bunu başarabilirsek A Takım seviyesinde de başarı gelecek ve çıtayı adım adım yükselteceğiz’’

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı