301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 14:40 Bu haber 846 kez okundu
 
TARİHİ KONGRE YARIN
Karşıyaka'da tüm camianın merakla beklediği olağanüstü genel kurul yarın yapılacak.
GENEL HABER Haberi


Ağır borç yükü ve şirketleşme görüşmelerinden sonuç alamayınca Başkan Mutlu Altuğ ve yönetiminin istifa ettiği yeşil-kırmızılılarda Karşıyaka Belediyesi Zübeyde Hanım Nikah Dairesi'ndeki kongre saat 18.00'de başlayacak.
Tüzük gereği 2 güne yayılacak kongrede ilk gün yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporları okunacak, yönetim ibraya sunulacak. İkinci gün ise aynı saatte yeni yönetim seçilecek. Aylardır şirketleşerek dışarıdan ortak alıp borçlarından kurtulmaya çalışan Kaf-Kaf'ta kongre öncesi son haftada Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, kulübün tamamına talip oldu. 
Pınar Karşıyaka'nın 20 yıldır isim sponsoru olan Yaşar Holding ise şirketleşme kararı alınırsa camianın takdirine göre basketbol şubesine talip olduklarını açıkladı. Kongrede kulübe sürpriz tekliflerin gelebileceği de iddia ediliyor. Şirketleşmeyle ilgili teklifler, kongre üyelerinin oyuna sunulacak. Sancak'ın teklifinin kabul edilmesi durumunda sezon sonuna kadar camia içinden ve Sancak'ın yakın çevresindeki işadamlarından bir yönetim kurulacak. Sezon sonuna kadar gerekli bütçe oluşturulacak. Bu yönetim bir yandan futbolda uçurumun kenarında olan kulübü yönetirken diğer yandan şirketi kurarak sezon sonunda Mesut Sancak'la birleşmeyi sağlayacak.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı