301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Aralık 2017 - Çarşamba 21:40 Bu haber 985 kez okundu
 
TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN MUHTEŞEM YEMEK
Karşıyaka camiası, 19 Aralık Dünya Karşıyakalılar Günü'nde Taraftarlar Derneği'nin düzenlediği geleneksel gecede dün bir araya geldiler.
GENEL HABER Haberi


Bahçelievler Katlı Pazarı'nda düzenlenen yemeğe Başkan Mutlu Altuğ ve yöneticiler, eski başkanlardan Hasan Denizkurdu, Fatih Diniz, Seyhan Evlioğlu, eski yöneticiler, tam kadro voleybol takımı ve teknik heyeti, eski Teknik Direktör Atilla Güneş, futbol takımının altyapı patentli oyuncuları ile taraftarlar katıldı. Şirketleşme komitesine başkanlık da yapan Hasan Denizkurdu, taraftarlara kulüpte bu yönde olan gelişmelerle ilgili bilgi verdi.

Denizkurdu, "Şirketleşme olunca geliri, gideri, zararı firmaya ait olur. Bu sistemde gelen harcıyor, borçları kulübe kalıyor. Basketbolla ilgili bir çalışma var. Futbolla ilgili Infiniti'nin teklifi geldi. İstanbul'dan bir grup da ilgileniyor. En son genel kurula gelip tüm teklifleri sunacağız. Kararı genel kurul verecek. Camia içinden de eğer gelip talip olan varsa erkek gibi çıksın ortaya. Beni sevmiyor olabilirsiniz ama çıkın basına konuşun. Genel kurulda karar verelim kulüp sizin olsun" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı