301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2014 - Çarşamba 10:30 Bu haber 1162 kez okundu
 
TARAFTARDAN DURAK'A TEŞEKKÜR
Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Belediye Başkanlığı görevinin sona ermesi nedeniyle Karşıyaka Spor Kulübü yönetici ve taraftarlarına veda yemeği düzenledi.
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Belediye Başkanlığı görevinin sona ermesi nedeniyle Karşıyaka Spor Kulübü yönetici ve taraftarlarına veda yemeği düzenledi. Duygusal anların yaşandığı etkinlikte taraftarların sloganlarla Başkan Durak’a sevgi gösterisi geceye damgasını vurdu. Başkan Durak, KSK’ye emek veren herkese teşekkür ederken, devam eden projeleri sıralayıp, “Karşıyaka gelecekte sporun merkezi olabilecek. Düğmeye basıldı, yeter ki engel çıkarılmasın” dedi.

Karşıyaka Kent Restoran’da düzenlenen yemeğe, KSK Başkanı Fatih Diniz, yönetim kurulu üyeleri, Onur kurulu eski Başkanı Tahir Türetken, KARSAD Başkanı Dr. Bülent Zeren, KSK 1912 Dernek Başkanı Sait Gürsoy, KSK Taraftarlar Dernek Başkanı Onur Kırmacı, geçmiş dönemlerde başkanlık ve yönetimlerde yer alanlar, işadamları ile taraftarlar katıldı. Yasaların verdiği imkanları zorlayarak her zaman kulübe destek olmaya çalıştıklarını belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, “Karşıyaka Sahili’nde yapılacağı belirtilen stadın kulübe mutlaka artıları olur. Ancak asıl stat yeri Örnekköy’de, imar planlarında tasdikli alandır. Burada iki ayrı yerden çevre yolu bağlantısı, 5 bin araçlık otopark imkanı ve kulübe gelir getirecek tesisler yapma imkanı bulunuyor. KSK bu statta şampiyonluk maçları oynamalıdır” dedi. Başkan Durak, kulübe onlarca yıldır karşılıksız destek olan Selçuk Yaşar’a da teşekkür ederek, “Selçuk Bey, dünyanın en güzel insanlarından biri. Kulübümüzün bugün burada olmasında çok büyük katkıları var” diye de ekledi.

Karşıyaka Belediyesi’nin spor kulübüne kullandırdığı Arena’nın ikincisinin de 3 ay içinde tamamlanacağı müjdesini veren Durak, “Karşıyaka’ya yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuzu da tamamlamak üzereyiz. Kentimizin farklı yerlerinde ayrıca 3 adet daha kapalı yüzme huzuru yeri hazırladık. Mülkiyet sorunları tamamlandığında onlarda kente kazandırılacak” dedi. Başkan Durak, Yamanlar Dağı’nda 2 milyon metre karelik bir alanda Tabiat Parkı kurmak için hazırlıklar yaptıklarını belirterek, “Bu yatırımlar tamamlandığında Karşıyaka sporun merkezi olacak” dedi. Başkan Durak daha sonra KSK’ye katkı koyanlara plaketler verdi.

“Teşekkürler Başkan”

Başkan Durak’ın konuşması, taraftarların “Herkes unutur Çarşı unutmaz” sloganlarıyla sık sık kesildi. “Teşekkürler Başkan” diye de slogan atan taraftarların Belediye Başkanı Cevat Durak’a gösterdikleri sevgi salonda duygusal anların yaşanmasına da yol açtı.

KSK Başkanı Fatih Diniz de konuşmasında Başkan Durak’a teşekkür ederek, “Bir kulüp belediye olmadan başarılı olamaz. Cevat Durak’ın kulübümüze ne kadar çok yardımları olduğunu biliyorum. KSK adına bizler teşekkür ediyoruz” diyerek Başkan Durak’a, 30 yıl önce üye olduğu KSK üyeliğine ilişkin kartı da verdi.

Tribünden “1912. Üye” sürprizi

KSK Taraftarlar Dernek Başkanı Okan Kırmacı ise, Başkan Durak’ı derneğin 1912. Üyesi yapan belgeyi vererek, “Bizler bu hizmette hep mutfakta bulunduk. Cevat Durak’ın sessiz sedasız yaptığı yardımları çok yakından gördük. Biz bu yapılanları hiç unutmayacağız. Başkanımızı farklı misyonlarda görmek istiyoruz, hep yanında yer alacağız” dedi. Gecede ayrıca Yılmaz Temizocak, Sadettin Sakıpağa ve Tayfun Yelkenbiçer Başkan Durak’a plaket verdi.     

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı