Haber Detayı
14 Ağustos 2019 - Çarşamba 12:46 Bu haber 2253 kez okundu
 
ŞAHİN ADINA HERKESE TEŞEKKÜRLER
Kalbi Yeşil-Kırmızı Atanların Sitesi yesilkirmizi.net'in Şahin Bozdoğan kardeşimiz için düzenlediği kampanya yurt çapında ses getirdi.
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka tribünlerinden Şahin Bozdoğan'ın sağlığına kavuşması için Kalbi Yeşil-Kırmızı Atanların Sitesi yesilkirmizi.net'in düzenlediği kampanya yurt çapında ses getirdi. Kampanyanın gördüğü ilginin Şahin'e en çok ihtiyacı olan "moral olarak" da geri dönüşü mutluluk yarattı. Sağlık durumu ile ilgili sürekli irtibat halinde olduğumuz Bozdoğan Ailesi "Şahin'in kendisi hakkında çıkan haberleri okuduğunu ve çok mutlu olduğunu ; Karşıyaka camiasında bu kadar çok sevenim olduğunu bilmiyordum" dediğini söyledi.

 

Yeşil Kırmızı Ekibi olarak, çağrımıza kulak vererek paylaşım yapan Karşıyakalı ünlüler Alp Kırşan, Engin Altan Düzyatan, Ege Çubukçu, Yener Çevik ve Çağrı Sinci'ye , merhum oyuncumuz Ali Çoban'ın kızı Çağla Çoban'a ,  fanatik Göztepe taraftarı olan oyuncu Rıza Kocaoğlu’na , Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, Karşıyaka Teknik Direktörü Mesut Toros, eski Teknik Direktörlerimizden Ufuk İskender, Pınar Karşıyaka Teknik Ekibimizden eski kaptanımız İnanç Koç'a, voleybol camiasından Aslı Köprülü, Özlem Özçelik, Begüm Hepkaptan gibi birçok isime ve sesimizi duyuran, bugüne kadar her zaman yanımızda olan Ege medyasının değerli temsilcileri Mustafa Köprülü, Gökhan Özyurtlu, Mutlu Yılmaz, Görkem Türkyılmaz, Mutlu Duman başta olmak üzere tüm basın mensuplarına teşekkürü borç biliriz.

Kaynak: (YK) - YEŞİL KIRMIZI Editör:
 
Etiketler: ŞAHİN, ADINA, HERKESE, TEŞEKKÜRLER,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı