301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ekim 2014 - Cumartesi 09:00 Bu haber 1141 kez okundu
 
PINAR'A EN ANLAMLI HEDİYE
Karşıyaka'ya 16 yıldır sponsorluk desteği veren Pınar, 41. kuruluş yıldönümünde en anlamlı hediyeyi Cumhurbaşkanlığı kupasıyla aldı
BASKETBOL Haberi


Anadolu Efes'i yenerek kazandığı Türkiye Kupası'nı, Fenerbahçe Ülker'i mağlup ederek kazandığı Cumhurbaşkanlığı kupasıyla süsleyen Pınar Karşıyaka, sponsoruna hediyelerin en güzelini verdi. 16 yıldır yeşil-kırmızılı kulübe aralıksız destek veren 'Pınar'ın 41. doğumgünü dün kutlanırken basketbol takımının kazandığı 30. Cumhurbaşkanlığı Kupası, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı'nı sevince boğdu. Pınar Karşıyaka'nın Ankara'dan kupayla dönmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirten İdil Yiğitbaşı "Yaşar Topluluğu olarak misyonumuz, insanımıza 'Daha iyi bir yaşam' sunmaktır. 

GURURLANDIK
Bu amaç doğrultusunda uzun yıllardır ülkemizde basketbol sporuna verdiğimiz desteği sürdürüyoruz. Pınar Karşıyaka'nın tüm altyapısı gençler, küçükler kategorileri de Pınar'ın desteğiyle Türk Basketbolu'na yıldızlar yetiştiriyor. Bugüne kadar 25.000'den fazla çocuğumuz Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde spor yapma olanağından yararlanıyor. Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar'ın liderliğinde Yaşar Topluluğu olarak 60 yıldan fazla, Pınar olarak 41 yıldır spora, sanata, eğitime ve kültürel faaliyetlere destek oluyoruz. Pınar Karşıyaka takımımızın bu yıl basketbol liginde önce Türkiye Kupası'nı ardından da Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanması bizi çok gururlandırdı. Tüm oyuncularımızı, teknik ekibimizi ve yöneticilerimizi gönülden kutluyoruz" diye konuştu. 

Şampiyonluk selfiesi
Pınar Karşıyaka'nın Ankara'dan 8 ay içinde ikinci kupayla İzmir'e dönmesi başka KSK camiası olmak üzere tüm İzmir'i sevince boğdu. Basketbolda adımları bir bir çıkıp son 3 yıla 3 final ve 2 kupa sığdıran yeşil-kırmızılı basketbolcular dün İzmir basınının önüne çıktı. Mavişehir Arena'da 'Şampiyonluk Selfie'si çektiren basketbolcuların sevinçleri gözlerinden okunuyordu. Kaptan İnanç Koç'un önderliğinde çekilen fotoğraf uzun süre hafızalardan silinmeyecek... 

ABD'liler çok mutlu
Yabancı kontenjanının 5'e yükselmesiyle 2 yıldır KSK forması giyen Bobby Dixon ve Jon Diebler'i takımda tutup aynı ülkeden DJ Strawberry, Kennedy Gabriel ve Juan Palacios'u transfer eden yeşil-kırmızılılar gücüne güç kattı. 5 oyuncu henüz sezonun başında kaldırdıkları kupayla yeni şampiyonlukların habercisi oldular. Çabuk uyum sağlayan ABD'li beşli, "Bizdeki birlik beraberlik sürdüğü, taraftarımız yanımızda olduğu sürece bizi kimse tutumaz" dediler. (YENİ ASIR)

Pınar Karşıyaka'ya alkış

YAŞAR Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Pınar Karşıyaka'nın Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanmasından büyük mutlluluk duyduklarını söyledi.

Yiğitbaşı, yaptığı yazılı açıklamada, "Yaşar Topluluğu olarak misyonumuz, insanımıza daha iyi bir yaşam sunmaktır. Bu amacımıza doğru ilerlerken topluma fayda sağlamaya çalışıyor ve yaptığımız her işin sürdürülebilir olmasına özen gösteriyoruz. Uzun yıllardır ülkemizde basketbol sporuna destek veriyoruz. Pınar Karşıyaka'nın tüm altyapısı Pınar'ın desteğiyle Türk basketboluna yıldızlar yetiştiriyor. Bugüne kadar 25 binden fazla çocuğumuz Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde spor yapma ve geleceğin yıldızı olma olanaklarından yararlanıyor" ifadesini kullandı.
İdil Yiğitbaşı, açıklamasında daha sonra şu görüşlere yer verdi:
"Onursal başkanımız Selçuk Yaşar'ın liderliğinde Yaşar Topluluğu olarak 60 yıldan fazla, Pınar olarak 41 yıldır spora, sanata, eğitime ve kültürel faaliyetlere destek oluyoruz. 16 yıldır Pınar Karşıyaka takımımızla Türkiye Basketbol Ligi'nde ve Avrupa kupalarında ülkemizi başarıyla temsil ediyoruz. Pınar Karşıyaka'nın bu yıl önce Türkiye Kupası'nı ardından da Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazanması bizi çok gururlandırdı. Tüm oyuncularımızı, teknik ekibimizi ve yöneticilerimizi gönülden kutluyoruz." (HÜRRİYET)


Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı