Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 16:20 Bu haber 525 kez okundu
 
OYUNCULARA BAŞKAN SÖZÜ
Karşıyaka'da Başkan Turgay Büyükkarcı, Yeşil-Kırmızılı takımın oyuncularına geçmiş alacaklarını ödeme konusunda söz verdi.
FUTBOL Haberi


Lig maratonunda futbolcuların maddi anlamda kafalarının rahat olacağını ifade eden başkan Büyükkarcı, "Bu sene çok daha iyi olacağınıza eminim. Artık kafanızdaki birçok sorunun giderildiğine inanıyorum. Kulübümüz maddi anlamda, kurumsallaşma anlamda daha iyi olacak. Önümüzdeki hafta, geçen seneyle ilgili tüm alacaklarınız kapanacak" diye konuştu.

Pazartesi ya da Salı günü birikmiş ilgili tüm alacakların kapanacağını açıklayan başkan Turgay Büyükkarcı, "Kimin ne alacağı varsa hepsini temizleyeceğim. Hiçbir kuşkunuz olmasın. Şartlarınızı daha da iyileştirmek için çaba sarf ediyorum. Tesiste yatacağınız, barınacağınız yerle ilgili projeler var. Fitness salonu yapıyoruz. Saha problemi bundan sonra olmayacak. Daha iyi şartlarda çalışacaksınız. Sizden tek isteğimiz bu armayı yine aslanlar gibi temsil etmeniz. Size çok güveniyoruz, bu güveni boşa çıkarmayacağınıza eminiz" dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: OYUNCULARA, BAŞKAN, SÖZÜ,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı