301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Kasım 2014 - Salı 09:16 Bu haber 1308 kez okundu
 
ÖNCE KIZDI SONRA ÖZÜR DİLEDİ
Bucaspor ile Atatürk Stadı'nda oynanan karşılaşmanın devre arasında Karşıyakalı bir taraftarla polemik yaşayan Başkan Fatih Diniz, resmi siteden açıklama yaptı.
GENEL HABER Haberi


Diniz'in açıklamasında şu ifadeler kullanıldı: "Tribündeki taraftar arasında bulunan kendini bilmez bir kişi, bitişikteki VIP tribününde bulunduğumuz sırada, şahsıma yönelik, bağırarak çok ağır bir hakarette bulunmuş, bunun üzerine benim de kendisine tepki göstermem ile ilgili tatsız bir olay yaşanmıştır. Bu olay son günlerde yaşanan stat konusu ile bağlantılı olup, bizleri nasıl gerdiğini, sinirlerimizi bozduğunu göstermektedir.

Öncelikle hiçbir taraftarın başkanına hakaret etmeye hakkı olamaz. Böyle bir davranış Karşıyakalılık ile bağdaşmaz. Aynı şekilde benim de KSK başkanı olarak, şahsıma yapılan hakaret ve yakışıksız sözlere tepki vermem doğru olmamıştır. Bütün bu davranışlar stat konusundaki belirsizliğin neden olduğu sinir bozucu durumlardan kaynaklanmaktadır. Biz bir aileyiz, böyle durumlar karşısında sakin olmamız ve akılcı davranışlar içinde bulunmamız gerekir. İstek mutlaka haklıdır. Ancak haklı taleplerimizi haksız durumu düşürmemek için birlik ve beraberlik içerisinde, Karşıyakalılığımıza yakışır davranışlar içerisinde olmamız gerekir. (YENİGÜN)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı