301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Ocak 2015 - Salı 13:59 Bu haber 2233 kez okundu
 
ŞİMŞEK: HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMADIM
İlk yarıda play off hedefini tutturduklarını hatırlatan Yusuf Şimşek, "Oyuncularım beni hayal kırıklığına uğratmadı" dedi.
FUTBOL Haberi


İlk yarıda play off hedefini tutturduklarını hatırlatan Yusuf Şimşek, "Oyuncularım beni hayal kırıklığına uğratmadı. Ofoedu ayrıldı, Juninho sakat. Buna rağmen Kayserispor gibi bir takımı yenip iddiamızı kanıtladık. Şu anda transferden daha önemlisi, mali sıkıntıları aşıp iç huzuru sağlamak. Futbolcularım ve teknik heyete ödeme yapılmalı. Transfer sonraki konu" dedi.

ÖNCE HUZUR İSTİYOR (01.01.2015)

KARŞİYAKA Teknik Direktörü Yusuf Şimşek ara transfer döneminde önceliğin mevcut futbolculara yapılacak ödeme olduğunu, onların huzurlu bir yapıda çalışmaması halinde dış transferi istemediğini açıkladı.

Takım içinde maddi konularrda sıkıntılar yaşandığını ancak bunu dışarıya yansıtmamaya çalıştıklardı belirten Şimşek, "Mümkün olduğunca işimizi yapmaya çalışıyoruz, ancak maddî sıkıntılar yok diyemem. Oyuncuların huzurlu olmalı ve alacakları ödenmeli. Dış transferi  daha sonra yapmalıyız, yoksa yeni oyuncu almanın bir anlamı olmaz" dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı