301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Ağustos 2015 - Çarşamba 09:50 Bu haber 2105 kez okundu
 
ÖKÜZ BAĞLASAN DURMAZ
Yenigün gazetesi köşe yazarlarından Deniz Gezginci'nin ÖKÜZ BAĞLASAN DURMAZ başlıklı yazısına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
KÖŞE YAZILARI Haberi


Öncelikle başlıktan ötürü herkesin affına sığınıyorum. Belki yetkililerin dikkatini çeker de bu yazıyı okuma lütfunda bulunurlar diye böyle bir başlık attım.

Buca Arena’da oynanan Karşıyaka – Ş. Urfaspor maçının futbol ve taktik değerlendirmesi ile ilgili yorumumu bu yazıda yazıp sınırlı yerimi kullanmak istemiyorum. Çünkü maçtan önce yazılması gereken daha ciddi konular olduğunu düşünüyorum.

Yeni sezon başladı. Karşıyaka uzun bir aradan sonra yeni transferleri, yeni hocası, yeni teknik ekibi, yeni forması, yeni hedefleri, yeni umutları ile taraftarının karşısına çıktı. Bu kadar “yeni” sözcüğünün kullanıldığı bir cümlede Buca Arena’nın halini yazmaktan maalesef utanç duyuyorum. Umarım bu satırları okuyan yetkililerin de biraz olsun yüzleri kızarır.

Yazının başlığında “Öküz bağlasan durmaz” dedik ya. Gerçekten de dün Buca Arena’nın zeminine öküzü bağlasan durmazdı. Çünkü sahada yeşil alan görmek, ot bulmak çok zordu.

Dünyada “temaşa sanatı” gibi izlenen futbol maalesef ülkemizde her geçen gün koşar adım geriye gitmeye devam ediyor. Buca Stadı’nın yetkililerine sesleniyorum. Arkadaş bu kadar mı özensiz olunur. O stadın zemini sulamak, hortum bağlayıp tribünlerdeki koltuklara bir su tutmak bu kadar mı zor? Çimler yanmış, tribünlerde koltuklar beş karış toz içerisinde leş gibi.  Oturulmuyor. Yazık gerçekten çok yazık. Ben dün stadın içerisine girdiğimde o pislikten, viraneden utandım. Stadın yetkilileri “ben yetkiliyim” demeye nasıl utanmadılar hayret ettim.

Takımlarını desteklemek için stada koşan insanlara bu tabloyu reva görenlere yazıklar olsun.

Deniz GEZGİNCİ
denizgezginci@hotmail.com
Twitter: @denizgezginci

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı