301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
19 Ağustos 2014 - Salı 08:51 Bu haber 3910 kez okundu
 
ŞİMŞEK: HERKES HADDİNİ BİLECEK
Menemen Belediyespor'la yapılan ve ilk yarıda çıkan kavga nedeniyle yarıda kalan hazırlık maçında sonra Menemen Belediyespor Teknik Direktörü Taner Taşkın'ın sert sözlerine KSK Teknik Direktörü Yusuf Şimşek'ten cevap geldi.
FUTBOL Haberi


Menemen Belediyespor'la yapılan ve ilk yarıda çıkan kavga nedeniyle yarıda kalan hazırlık maçında sonra Menemen Belediyespor Teknik Direktörü Taner Taşkın'ın sert sözlerine KSK Teknik Direktörü Yusuf Şimşek'ten cevap geldi. Şimşek, olayları KSK Kaleci Antrenörü Kıvanç Bozkurt'un başlattığını iddia eden Taşkın'a "Herkes haddini bilecek. Benim yardımcı antrenörüm Menemenli teknik adamlara 'Her maçınızda olay çıkıyor' dedi. Onlar ise argo konuşmalarla üzerimize yürümeye kalktı. Yardımcılarım bana da küfür edildiğini söyledi. Bu şartlarda maça devam edemezdik, ne yapacağımızı bize onlar öğretmeyecek" dedi. (YENİ ASIR)

ŞİMŞEK: BİZİ DÖVMEK İÇİN SAHAYA ÇIKMIŞLAR (18.08.2014)

Karşıyaka'nın Menemen'in Çavuşköy Tesisleri'nde Menemen Belediyespor ile yaptığı hazırlık maçı 43. dakikada çıkan olaylar nedeniyle yarıda kaldı. KSK'den Rıdvan ve Menemen'den Muhammet'in sahada içindeki tartışmasına diğer oyuncularda katılınca Karşıyaka teknik heyeti takımı sahadan çekti. Bu sırada gerginlik tribünlere yansıdı. İstenmeyen olayların yaşandığı tesislerde Karşıyaka yardımcı anterenörü Alaattin Gülerce'nın başına gelen yabancı madde yüzünden dikiş atıldı. (YENİ ASIR)

Şimşek’ten sert yanıt

KSK’nin teknik patronu Yusuf Şimşek, yarıda kalan Menemen maçında yaşanan olayların ardından yardımcısı Kıvanç Bozkurt’u suçlayan meslekdaşı Taner Taşkın’a şu sözlerle tepki gösterdi: “Asıl ben ve teknik ekibim olayı ayırmaya çalışırken Taner Taşkın bana, ‘Sen kimsin lan’ diye bağırıp küfretti. Olaylar böyle büyüdü. Biz Karşıyaka’yı temsil ediyoruz ve ne olduğumuzu biliyoruz. Herkes haddini bilsin.” (HÜRRİYET)


BİZİ DÖVMEK İÇİN ÇIKMIŞLAR

Şimşek,"Menemen sahaya futbol oynamak için değil, bizleri dövmek için çıkmış. Yaşananlara tepkimi takımı sahadan çekerek gösterdim. Bu kararı tek başıma almadım. Yöneticimiz Mustafa Başman'a danıştıktan sonra aldım. Yardımcı antrenörümün başına dikiş bile atıldı. Böyle bir ortamda futbol oynamak imkansızdı" dedi. 

Taner Taşkın, Kıvanç Bozkurt'u suçladı

Menemen Belediyespor Teknik Direktörü Taner Taşkın ise Karşıyaka maçında meydana gelen olayları, rakip takımın kaleci antrenörü Kıvanç Bozkurt'un çıkardığını iddia etti. Taşkın, yaşanan gerginlik sırasında sahaya giren Bozkurt'un kendisine ve futbolcularına ağır hakaretlerde bulunduğunu öne sürdü. Taner Taşkın, "Saha içinde ahlaklı spor adamlan yer almalı. Holiganlık yapmak isteyen tribüne çıksın. Yusuf Şimşek, takımını çekmekte haklı da olsa, antrenörüne de sahip çıkmalıydı" dedi. Yaşananların 2 kulüp arasındaki ilişkileri etkilemeyeceğini sözlerine ekleyen Taşkın, "Sahada olan sahada kalır" dedi. (HABER TÜRK)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı