301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Şubat 2014 - Cumartesi 09:16 Bu haber 1413 kez okundu
 
KUPA SELÇUK YAŞAR'A HEDİYE
Şampiyonluk kupası Pınar Holding yönetimi ile yemekte kutlandı. Kupa Selçuk Yaşar'a hediye edildi.
BASKETBOL Haberi


Bu yıl ilk kez Spor Toto Erkekler Basketbol Türkiye Kupası’nı kazanan Pınar Karşıyaka’nın şampiyonluğu, Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yılmaz Gökoğlu ve Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş’ın ev sahipliğinde, Pınar Karşıyakalı yönetici ve basketbolcularının katılımıyla gerçekleşen akşam yemeğiyle kutlandı.

Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yılmaz Gökoğlu ve Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş’ın ev sahipliğinde Pınar Karşıyakalı yönetici ve basketbolcuların katıldığı kutlama yemeği, 13 Şubat Perşembe akşamı Swiss Otel Grand Efes’de gerçekleştirildi.

Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, şampiyonluktan duyduğu mutluluğu dile getirirken, “Ben yaşamım boyunca çocuklara ve gençliğe önem verdim. Gelecek nesillerin sağlıklı olması için çalıştım. Bu nedenle spora hep destek oldum. Pınar Karşıyaka’nın kazandığı başarılara, Türkiye Kupası şampiyonluğunu da eklemesi bana büyük gurur yaşattı. Daha nice kupaları hep birlikte kucaklamayı diliyorum” dedi.

Yaşar Topluluğu’nun Türkiye’de uzun yıllardır basketbola ve spora destek verdiğini söyleyen Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, “Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar’ın liderliğinde Yaşar Topluluğu olarak, yaklaşık 60 yıldır Karşıyaka Spor Kulübü’ne desteğimizi kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Pınar Karşıyaka Beko Basketbol 1. Ligi’nde başarıyla mücadele ediyor. Geçen yıl Eurochallenge Final Four’u Türkiye’ye getirdi ve final oynadı. Yurtdışında da ülkemizi başarıyla temsil ediyor” dedi.

Pınar’ın toplumsal sorumluluklarına önem verdiğini, eğitim, kültür ve sanat faaliyetlerinin yanı sıra sporu destekleyen gençlerin spor yapmaya özendirilmesini amaçlayan bir marka olduğunu ifade eden, Yiğitbaşı; ‘’Pınar KSK Basketbol şubesiyle birlikte altyapıda ve spor okullarında yaklaşık 25 bin çocuğa spor yapma imkanı sağladık. İzmir bugün Karşıyaka Spor Kulübü sayesinde adeta bir basketbol şehri olmuştur. Pınar Karşıyaka tarihinde ilk kez ‘Türkiye Kupası’nı kazanarak bir ilke imza attı. Basketbol takımı oyuncularını, yöneticilerini aldıkları başarılı sonuçlardan dolayı kutluyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Pınar KSK basketbol takımı ve yöneticileri kutlama yemeği sonunda Spor Toto Türkiye Kupası’nı Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar ve taraftarlara armağan etti.

Yaşar Holding Onursal Başkanı Selçuk Yaşar, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İdil Yiğitbaşı, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yılmaz Gökoğlu, Yaşar Holding İcra Başkanı Mehmet Aktaş, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Fatih Diniz, Karşıyaka Basketbol Şube Başkanı Tamer Ustaoğlu ve Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, Pınar Su Genel Müdürü Hüseyin Karamehmetoğlu ve Pınar KSK’li Basketbolcular kupa ile hatıra fotoğrafı çektirdi. KSK.ORG.TR

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı