301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Ağustos 2014 - Cumartesi 10:36 Bu haber 1798 kez okundu
 
KONVOYDA BULUŞUYORUZ
Pazar günü saat 17.00 de Alsancak Movenpick Otel’i civarında (ATATÜRK ANITI) araçlarımızla toplanıp, forma ve bayraklarımızla takımımız otobüsüne eşlik edecek, Buca Stadına girecek takımımızı meşalelerimizle maça uğurlayacağız.
DUYURULAR Haberi


KSK Çarşı'nın sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde oluştu;

Tüm kişisel bilgilerimizi kayıt altına alıp, stadlara onlarca , yüzlerce kamera koyup her hareketimizi izleyerek özgürlüklerimizi kısıtlayacak, tribünü pranga altına alıp,birilerinin rantlanmasına aracılık edecek passolig kartını,takımımızı tribünden izleyemeyecek olma bedeline rağmen almayacağımızı söylemiştik.

 

Ancaaaak;

bu demek değil ki; KSKÇARŞI takımını desteklemeyecek,motive etmeyecek,şampiyonluk beklediğimiz sezonda takımını yalnız bırakacak.

Tribüne girmememize rağmen sezonun ilk maçına yine damgamızı vuracağız.

 

Pazar günü oynanacak maç için İzmir Movenpick Otelde kampta olacak takımımızı araçlarımızla konvoy yaparak BUCA STADI’na kadar götüreceğiz.

Meşalelerimiz,bayraklarımız,formalarımız ve tabii ki yüreğimiz yanımızda olacak.

 

Pazar günü saat 17.00 de Alsancak Movenpick Otel’i civarında (ATATÜRK ANITI) araçlarımızla toplanıp, forma ve bayraklarımızla takımımız otobüsüne eşlik edecek, Buca Stadına girecek takımımızı meşalelerimizle maça uğurlayacağız.

 

Takımımızı maça götürdüğümüz gibi, maçtan sonra da yine konvoyumuzla tesislerimize getireceğiz.

 

Şimdi biz KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU olarak;

Başta yönetimimizden, sonra öncelikle hocamız Yusuf ŞİMŞEK ve ekibinden,takımımızın tüm futbolcularından ve passolig alan taraftarlarımızdan daha önce gerekçelerini açıkladığımız nedenlerle almadığımız passolig kartına yönelik bu protestomuza saygı ve anlayış göstermelerini istiyoruz.

 

Unutmayın KSKÇARŞI her zaman olması gereken yerde olur ve inandığı yolda yürürken vebali ne olursa olsun geri adım atmaz.

Karşıyaka Çarşı Grubu  

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı