301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Mart 2014 - Perşembe 09:04 Bu haber 1314 kez okundu
 
KOCAOĞLU KULÜBÜ ZİYARET ETTİ
CHP İzmir B.Şehir Belediyesi adayı Aziz Kocaoğlu ve Karşıyaka Belediyesi başkan adayı Hüseyin Mutlu Akpınar beraberlerindeki heyetle kulübümüzü ziyaret ettiler.
GENEL HABER Haberi


Vefat eden eski futbolcularımızdan Burhan Gürel'in Yelken kulübünde yapılan cenaze törenine katılan Kocaoğlu ve Akpınar daha sonra kulüp binasında başkan Fatih Diniz'in konuğu oldular. Yönetim kurulu üyelerimizin de katıldıkları toplantıda KSK'nin durumu  konuşuldu. Başkan Diniz  KSK'ye yaptığı maddi yardımdan dolayı Kocaoğluna teşekkür etti.  Belediye katkılarının arttırılarak devam etmesini, özellikle tesis ihtiyaçlarının  belediye tarafından karşılanması gerektiğini vurgulayarak, KSK Çiğli Tesislerindeki ve çevresindeki alanlara ek spor tesisleri yapılmasını istedi. Tesislerdeki yüzme havuzunun kapalı hale getirilmesi, ek spor salonu ve antrenman sahalarının Büyükşehir Belediyesince yapılmasının öncelikli istekleri olduğunu belirtti.

Kocaoğlu ve Akpınar belediye olarak kulübümüzün yanında olacaklarını, her türlü desteği ve yardımı yapacaklarını belirttiler. HÜRRİYET

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı