301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Ağustos 2014 - Çarşamba 17:46 Bu haber 5322 kez okundu
 
KIRMACI: STADI YALIYA İSTEMİYORUM ÇÜNK܅
Karşıyaka Taraftarlar Derneği Başkanı Okan Kırmacı’nın Karşıyaka Belediyesi 2015-2019 Stratejik Planı toplantısında ki konuşmasında yaptığı “Stadın Yalı'ya yapılması cinayete teşebbüstür” açıklamasının ardından Yeşil Kırmızı Ekibi olarak Okan Kırmacı’nın konuyla ilgili görüşlerini aldık.
GENEL HABER Haberi


Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların sitesi yesilkirmizi.net’e yaptığı özel açıklamada Karşıyaka Belediyesi’nin Stratejik Planı toplantısında söylediği “Karşıyaka Yalıya stadın yapılmasını istemiyoruz. Buraya stat yapmak cinayete teşebbüstür. Bunca yıl bekledik, bir 10 yıl daha bekleriz” sözlerinin arkasında durduğunu belirten Okan Kırmacı; “Ben 20 yaşında genç bir taraftar olsaydım tabii ki de stadın Yalı’ya yapılması gerektiğini söylerdim ve stadın Yalı’ya yapılması için nöbet tutardım. Ancak şuan 50 senelik bir Karşıyakalı olarak  Karşıyaka Taraftarlar Derneği Başkanı sıfatıyla geleceği düşünmek zorundayım. Yalı’ya stadı şimdi yapalım bunda her hangi bir sorun yok ama bundan 10 sene sonra ne olacak ? Karşıyaka hızla göç alırken, yeşil kırmızılı taraftarların sayısı her geçen gün artarken onca taraftarı nereye sığdıracaksınız. Hadi sığdırdınız diyelim bizler taraftarımızın yapısını biliyoruz. Bizim kulübünü çok seven, heyecanlı, fanatik bir taraftarımız var. Bu taraftarı sıkışık, tepişik bir stada sokamazsınız. Çok büyük emniyet zaafları ortaya çıkar. Kulübümüz çok büyük zararlar görür. Biraz daha mantıklı düşünmek zorundayız. Kendi stadımızda oynamak için 100 sene beklemişiz gerekirse bir 10 sene daha bekleriz.”  dedi.

Bu düşüncelerin sadece kendini bağladığını ve herkesin düşüncesine de saygı duyduğunu belirten Okan Kırmacı; “Karşıyaka Spor Kulübü yüz yılı aşkın bir süredir dimdik ayakta durduysa bu duruş taraftarlarının birbirine olan bağlılığından, birlikte hareket etmesinden kaynaklanmıştır. Düşüncelerimiz farklı olabilir ama stat konusunda yine birlikte hareket edip ortak noktayı bulmalıyız” dedi.

yesilkirmizi.net / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı