301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Mart 2018 - Salı 12:45 Bu haber 721 kez okundu
 
KARŞIYAKA ARSLAN'I BIRAKMADI
Kahramanmaraş yenilgisi sonrası ayrılık sinyali veren Cihat Arslan, dün yönetimle bir araya geldi.
FUTBOL Haberi


Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı'ya "İşler istediğimiz gibi gitmedi. Ben görevimi bırakıp kulübün önünü açmak istiyorum" sözleri üzerine Büyükkarcı, "Biz ayrılmanı istemiyoruz. Seninle yolun sonuna kadar gideceğiz" diyerek genç teknik adamın istifasını engelledi. Kümede kalma yolunda son nefeslerine kadar mücadele edeceklerini belirten Büyükkarcı, "Hocamız kan değişiminin takıma iyi gelebileceğini söyledi. Ancak biz Cihat Arslan ve ekibiyle sezon sonuna kadar devam edeceğiz. Pes etmek yok. Son düdüğe kadar mücadelemizi bırakmayacağız" dedi.

Cihat Arslan'ın gelecek için oyuncu yetiştirme misyonuna devam edeceğini de belirten Büyükkarcı, "Arslan, Karşıyaka'ya en büyük hizmetin yeni oyuncular yetiştirmek olduğunu söyledi. Geleceğin takımını yaratmak için adımlar atacağız. Bir taraftan ligde kalmaya çalışıp diğer taraftan da geleceğe yatırım yapacağız" diye konuştu.

Cihat Arslan'ın Başkan Turgay Büyükkarcı ve İkinci Başkan Gökhan Şensan ile 1 saatlik görüşmesi nedeniyle dünkü çalışmaya takımı yardımcı antrenör Recep Umut çıkardı. Pazar günü Şanlıurfaspor'a konuk olacak KSK'de futbolcuların moralsiz olduğu gözlendi.

Kaynak: (YENİ ASIR) - YENİ ASIR Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı