Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 17:07 Bu haber 787 kez okundu
 
KARŞIYAKA'YA SAHİP ÇIKIN
Karşıyaka Başkan Vekili Gökhan Şensan“Gençlerimize inanarak buralara geldik. Buna ortak olmak isteyen çok kişi var. Ama sözde somut adım yok” dedi.
FUTBOL Haberi


TFF 3. Lig 2. Grup'ta kendi alt yapısından yetişen oyuncularıyla Play-Off oynamayı başaran Karşıyaka'da Başkan Vekili ve Futbol Şube Başkanı Gökhan Şensan, evlatlarına inanarak bu başarıyı yakaladıklarını belirtti. Bu sezon kulüpte devrim yaptıklarını belirten Şensan, "Gençlerimize inanarak güvenerek onlara yatırım yaparak bu yolda yürüdük. Gelecek hafta alt yapımızdan 5 oyuncuyu daha profesyonel yapacağız. Sistem artık oturdu. Biz oluruz veya olmayız Karşıyaka'nın geleceğinin kurtulması için bu yapının devam etmesi şart" dedi.

Camianın ve kurumların duyarsızlığından dert yanan Şensan, "Futbol şube dışında hiç bir kişi ve kuruluştan maddi destek görmedik. Şampiyonluk yolunda ilerlerken başarıdan rol kapmak isteyen çok oldu. Ancak hiç bir somut destek adım gelmedi. Futbol şubesi olarak hiç bir gelir kaynağı olmadan kendi yarattığımız maddi güçle sezonu borçsuz bitirdik" dedi.Geleceğin kurtulması için birlik ve beraberliğin şart olduğunun altını çizen Şensen, "Bu gençler 15 bin taraftarı tribüne çekti. Her maçımızı 15 bine kişiye oynasak, taraftarımız sezon başında kombine biletlere böyle ilgi gösterse kimseye ihtiyaç duymadan şube ayakta kalır. Bunu alışkanlık haline getirmemiz lazım. 107 yıllık bir kulübün lokomotif branşı bir kaç kişinin omuzlarında yürümez" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (YENİ ASIR) - YENİ ASIR Editör:
 
Etiketler: KARŞIYAKA'YA, SAHİP, ÇIKIN,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı