301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Ocak 2018 - Cumartesi 14:46 Bu haber 1027 kez okundu
 
KADER GÜNÜ
Karşıyaka, bugün 18.00'de olağanüstü genel kurula gidecek.
GENEL HABER Haberi


Büyük borç yükü, sportif başarısızlık ve Mutlu Altuğ başkanlığındaki yönetimin istifasıyla son derece kritik bir sürece giren Karşıyaka, Zübeyde Hanım Nikah Sarayı'nda 18.00'de olağanüstü genel kurula gidecek.

Tüzük gereği iki günde tamamlanacak kongrede ilk gün yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporları okunacak, yönetim ibraya sunulacak. İkinci gün aynı saatte yeni yönetim seçilecek. Aylardır şirketleşerek dışarıdan ortak alıp borçlarından kurtulmaya çalışan yeşil kırmızılı kulüpte kongre öncesi son haftada Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, kulübün tamamına talip oldu.

Pınar Karşıyaka'nın 20 yıldır isim sponsoru olan Yaşar Holding ise şirketleşme kararı alınırsa camianın takdirine göre basketbol şubesine talip olduklarını açıkladı.
Kongrede kulübe sürpriz tekliflerin gelebileceği de iddia ediliyor. Şirketleşmeyle ilgili teklifler, kongre üyelerine sunulacak. Sancak'ın teklifinin kabul edilmesi durumunda ise sezon sonuna kadar camia içinden ve Sancak'ın yakın çevresinden bir yönetim kurulacak. Sezon sonuna kadar gerekli bütçe oluşturulacak. Bu yönetim bir yandan futbolda uçurumun kenarında olan kulübü yönetirken diğer yandan da şirketi kurup sezon sonunda Sancak'la birleşmeyi sağlayacak.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı