301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Kasım 2014 - Çarşamba 09:21 Bu haber 2621 kez okundu
 
TEPKİ SOKAKLARA TAŞTI
KSK taraftarı Yalı Stadı'na karşı çıkan Aziz Kocaoğlu'na tepkisini sokak duvarlarına yazdıkları yazılarla gösterdi
GENEL HABER Haberi


Tepki sokaklara taştı!
Karşıyaka taraftarı projesi hazırlanıp ihalesi yapılan Yalı Stadı'nın yapımına karşı çıkan ve yeni stat için hiçbir girişimde bulunmayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na tepkisini sokaklara yazdıkları duvar yazısıyla gösterdi. Karşıyaka Çarşı girişindeki bankanın duvarına, 'İsyan! Yeter Aziz Kocaoğlu yeter! İzmir'in ve Karşıyakamızın maç yapacağı bir stadı yok' yazısı yazıldı ve büyük tepki farklı şekilde gösterildi. 

NE DEDİLER
ksk tarihci: Bence Göztepelisi, Karşıyakalısı, Altaylısı Altınordulusu kısaca İzmirlisi hep beraber toplanalım belediyelere tepkimizi ortaya koyalım. Çünkü bunlar sustukça bizi daha çok yok sayıyor. Bu ne rezillik. Sayın Aziz (aciz) sen bu klüpleri değil kendini rezil ettiğinin farkında mısın?
futbolzede: Fuat Göztepe, Sait Altınordu, Gode Cengiz, Metin Oktay, Gürsel Aksel', Ali Artuner, Bayram Dinsel'in, Mazhar Zorlu, Rıdvan Burteçin, Özdemir Arnas'ın kemiklerini sızlatma Aziz Kocaoğlu
DOKTOR: Stat yok. Devlet 2 stat için ihale yapmış, para hazır. Onlara dava açan bizim belediyeler. Utanmada kalmamış. Hala konuşacak yüzleri var. 
şeytanlar: İzmir'in nasıl yönetildiğini anlamak için İzmir'in takımlarına bakın yeter. 
İslyan: Bir kentin aynası futbol takımlarıdır derler. Bizlerin haline bak ve artık çek git Aziz Kocaoğlu...
izmirliyim: İzmir'de bir tek Bucaspor kendi stadında oynuyor. Rezilliğe bak! Altay, Göztepe, Altınordu, Karşıyaka seyirci gücünü kullanamadan rakipleriyle mücadele ediyor. Sayın Aziz Kocaoğlu "Ne stat yaparım, ne de yaptırırım" zihniyetinden ne zaman vazgeçeceksin. İzmir bunları haketmiyor.
tarz tarzan: Manisa yönetimi kolaylık göstersene, biraz işe yarayın. 
Barmennksk: Yazıklar olsun. Koca İzmir'de adam akılı bir stad olmaması ve yapılan projelere karşı çıkan belediye başkanlarına. 
kuşadalı: Kuşadası Stadı'nın zemini gayet müsait, buyrun gelin. İzmir'e sadece bir saat ötedeyiz. (YENİ ASIR)

İSYAN SOKAKLARA SIÇRADI (01.12.2014)

Karşıyakalı taraftarların stat isyanı sokaklara sıçradı. Çarşı girişinde ki bankanın duvarına "İSYAN.. YETER AZİZ KOCAĞOLU KARŞIYAKA'MIZIN MAÇ YAPACAĞI BİR STAT YOK" yazıldı.

yesilkirmizi.net / özel 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı