301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Ocak 2014 - Perşembe 17:34 Bu haber 1970 kez okundu
 
İSYAN!
Yenigün gazetesi köşe yazarı Deniz Gezginci'nin "İSYAN!" başlıklı yazısına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
KÖŞE YAZILARI Haberi


Pınar Karşıyaka’nın Avrupa’da aldığı başarısız sonuçlar üzerine geçtiğimiz sezon Basketbol Şube Başkanlığı yapan Mutlu Altuğ sessizliğini bozdu ve sosyal medya  üzerinden  şimdiki yönetimi hedef alan bomba gibi açıklamalar yaptı. 

Açıklamasının başında Karşıyakalı  adabı gereği bugüne kadar basketbol şube yönetiminin yönetim biçimine sessiz kalmayı tercih ettiğini belirten Altuğ, “Basketbol şube yönetimlerinde hizmet vererek edindiğim mütevazi tecrübelerin bana bu sezonu değerlendirme hakkını verdiğini düşünüyorum” diyerek sorularını  şöyle sıraladı.

- Öncelikle Karşıyaka basketbolunu kim yönetiyor?  Sürekli istifası cebinde olan şube sorumlusu mu yoksa perde arkasından hayalet bir el mi?

- Karşıyaka basketbol takımı oynadığı son 11 maçın 8’inden mağlup ayrılmış mıdır? Cevabını hepimiz bildiğimize göre şube hangi kritere göre basın yoluyla kendini başarılı ilan edebilir?

- Kendinden çok yüksek bütçeli takımlarla mücadele etme mazeretini gösteren şube sorumlusu yaklaşık %30 bütçe artışını ve şu an için gelinen noktayı nasıl açıklar?

- Sezon başı açıklamalarında geçen sezondan daha başarılı olacağız demecini de gizli el mi verdi?

- Şube sorumlusu sezon başından beri yurtiçi yurtdışı kaç deplasmana gitti? Kaç deplasmanda takımı yalnız bıraktı?

- Takımın kuruluşundan beri  KSK’nin başarısı için elinden geleni yapmaya çalışan Ufuk Sarıca ve ekibine ne kadar destek verebildi?

- Geçen sezon Türkiye ve Avrupa gündeminden düşmeyen Pınar KSK de değişen nedir?

Mutlu Altuğ,  “Avrupa kralını çıplak bırakan vizyonsuz, beceriksiz yönetim bu utanç senin” mesajı ile yönetime yüklendi.

Altuğ isyanında haklıdır ya da haksızdır orası bu noktada beni  değil şuan ki Basketbol Şube Sorumlusu Tamer Ustağolu’nu ilgilendirir. Eğer yanıt gelirse yine bu köşeden yayınlarım.

Beni ilgilendiren meseleyi  geçtiğimiz hafta ki yazımda bir taraftarımızın isyanı çok güzel özetlemişti;  “ Yöneticilerimiz Karşıyakalı olmanın asaletini unutup sen, ben kavgaları içerisine giriyor. Artık yeter,  biz bunları istemiyoruz”  

Nokta (.)

Deniz GEZGİNCİ
denizgezginci@hotmail.com
Twitter: @denizgezginci

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı