301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Haziran 2014 - Salı 07:41 Bu haber 1269 kez okundu
 
İKİ KOCA YÜREK BULUŞTU
Tek koluyla basketbol oynayıp okulu Çamkıran Ortaokulu'nu finale taşıyan İlhan Dağıstan, Karşıyaka Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca ile buluştu.
BASKETBOL Haberi


Tek koluyla basketbol oynayıp okulu Çamkıran Ortaokulu'nu finale taşıyan İlhan Dağıstan, Karşıyaka Basketbol Takımı Başantrenörü Ufuk Sarıca ile buluştu. 2 yaşındayken dedesinin tüfeğinden çıkan kaza kurşunuyla yaralanarak sol kolunu kaybeden küçük İlhan'ın hikayesini okuyanlardan biri de Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı'nın başantrenörü Ufuk Sarıca oldu. Yeni Asır gazetesinde biraraya gelen iki şampiyonun buluşma anı görülmeye değerdi. Sarıca, Dağıstan'a Karşıyaka forması hediye ederken, ikili bir süre basketbol üzerine sohbet etti.

Azmini kaybetmemiş
Dağıstan'ın hikayesini okuyup çok etkilendiğini söyleyen Sarıca, "İlhan'ın basketbol aşkı beni çok etkiledi. Talihsiz bir kaza sonucunda kolunu kaybetmesi onun hiçbir şekilde günlük hayatını etkilememiş, azmini kaybetmesine neden olmamış. Haberi okuduğumda böyle bir yetenek ve azimle tanışmak istedim." diye konuştu.
Karşıyaka taraftarı olan Küçük İlhan ise, karşısında Ufuk Sarıca'yı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Konuşmakta zorlanan Dağıstan, "Karşıyaka'yı çok seviyorum. Televizyonlarda basketbol maçlarını seyrederken basketçileri görüyordum. Ancak biriyle tanışma fırsatım olmamıştı. Hele ki hayranı olduğum Ufuk Sarıca ile tanışmak beni çok mutlu etti." ifadelerini kullandı. DUYGU ERGÜDEN

Asla pes etme
Dağıstan'a tavsiyelerde bulunan Ufuk Sarıca, İlhan'dan çalışmaktan asla pes etmemesini istedi. Aynı zamanda İlhan'ın sezon boyunca tüm Pınar Karşıyaka Basketbol maçlarını izlemesini sağlayacağını söyleyen Sarıca, "Her maçımızda İlhan'ı görmek istiyoruz. İlhan'a bu yolda destek olmaya hazırız." diye konuştu. (YENİ ASIR)
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı