301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
18 Ocak 2018 - Perşembe 17:06 Bu haber 1343 kez okundu
 
HOLDİNG'TEN AÇIKLAMA
Karşıyaka'ya yıllardır mali destek veren, son 20 sezondur da Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'ndeki Pınar Karşıyaka'ya isim sponsorluğu yapan Yaşar Holding, kulüpte son dönemde yaşanan şirketleşme gelişmeleri üzerine açıklama yaptı.
GENEL HABER Haberi


Daha önce basketbol şubesinin yönetimini şirketleştirerek devralması fikri gündeme gelen holding, Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'ın kulübün tamamına talip olması üzerine, şirketleşme kararı alınırsa basketbola ilgilerinin olduğunu duyurdu. Son gelişmeler üzerine Yaşar Holding olarak bir açıklama yapma ihtiyacı hissettiklerini belirten holding yönetimi, kulübün geleceğini Karşıyakalıların tayin edeceğini belirtti.

 
Açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Bu büyük camianın bilmesini isteriz ki Karşıyaka'nın geleceğini Karşıyakalılar belirleyecektir. Yaşar Holding'in kurucusu Sayın Selçuk Yaşar'ın Karşıyaka sevgisi gönüllülük esasına dayanır. Bu bitmeyen sevgi karşılıksızdır, arkasında bir vizyon ve büyük bir mirası anlatır. 60 yıldır derneğe, son 20 yıldır da basketbola olan desteğimiz dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir. Nitekim futbol şubesinden kaynaklı borçlardan dolayı sıkıntıya giren basketbol şubemize, sözleşmelerde belirlenmiş bütçenin üstüne çıkarak yasaklar kaldırılmış, transferin önü açılmış, takımımız yeniden ayağa kalkmıştır. Son 20 yılda gururumuz olan basket takımımız, inanıyoruz ki bundan sonra da başarıyla yoluna devam edecektir.


İsteğimiz, dileğimiz, beklentimiz, hayalimiz 1912 ruhunun yaşaması ve devam etmesidir. Selçuk Yaşar'ın bize öğrettiği, anlattığı budur. Yaşar Ailesi olarak Selçuk Yaşar'ın bitmeyen sevdasının bir parçasıyız. Karşıyaka'ya bakışımız gönülden vermek üzerine kuruludur. Bu nedenle bugüne kadar Karşıyaka Spor Kulübü için aktardığımız kaynağın ne çetelesi tutulmuş, ne hesabı yapılmıştır. Ancak şirketleşme kararı alınırsa 20 yıldır markamızı paylaştığımız, destekçisi  bulunduğumuz basketbol şubesine daha önce de belirttiğimiz gibi ilgimiz doğal olarak mevcuttur. Kurucumuz Selçuk Yaşar'ın, Yaşar Ailesi'nin, Yaşar Topluluğu şirketlerinin ve mensuplarının Karşıyaka sevgisi tarifsiz, sonsuzdur."

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı