301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
31 Ocak 2016 - Pazar 23:52 Bu haber 2155 kez okundu
 
HİÇ OLMADI
Yeşil Kırmızı köşe yazarlarından Barış Tezer'in "Hiç Olmadı" başlıklı yazısına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
KÖŞE YAZILARI Haberi


Hiç olmadı...

Kadromuzun nerdeyse tamamı hasta olduğu için erteleme talebimizi red ettiniz. Milletin yabancısı Milli Takımına gitti diye maçı ertelenirken ; yoğun fikstür nedeniyle bu işin olamayacağını bildiren bir açıklama yayınladınız. Sonuçta aynı şehrin iki takımıyız. Başka bir şehirden gelip , geri dönecek bir takım yok ortada. İki kulübün anlaşmasıyla maç ileri bir tarihte oynanabilirdi. Tam 7 oyuncumuz sahaya iğne ile çıkarken hepsinin eşofman ceplerinde ya mendil ya da kağıt havlular vardı. Nerde kaldı önce "Sporcu Sağlığı."

Hiç olmadı...

Karşıyaka taraftarını yıllardır oturduğu tribün yerine fileler arkasına hapsettiniz. Neymiş "Güvenlik Kararları." Bunca yıl nasıl oturduk o zaman diye soruyor insan kendi kendine.

Hiç olmadı...

Maç biter bitmez çoğunluğunu ailelerin oluşturduğu Rota Koleji tribününden kaptanımız Buket Yılmaz'a küfür ettiniz. Söyleneni ben burdan yazmaya utanıyorum fakat Buket gibi takımın en sakin isimlerinden biri sandalyeye çıkıp tribüne yöneliyorsa gerisini sizler hesap edin. Çoğunuzun çocukları altyapı oyuncusu ve umarım ilerde çok iyi yerlere gelirler. İnşallah kendi kızlarınız birgün böyle bir davranışa maruz kalmaz. Diyeceksiniz ki Karşıyaka taraftarı sütten çıkmış ak kaşık mı? Hayır. Ama Karşıyaka taraftarı asla ne kendi oyuncusuna ne de rakip bir oyuncuya küfür etmemiştir. Çünkü kadınlar değerlidir , kadınlar kutsaldır. Cennet dahi onların ayakları altındadır. Ötesi var mı?

Hiç olmadı...

Buket'e küfür sonrası hem suçlu hem güçlü bir tavır içine girmek yakışmadı. Biz Karşıyakalılar oyuncularımıza yapılan davranış karşısında haklı olarak sinirlendik. Sizin kızlarınıza küfür edilse sakince izler misiniz olanları acaba? Ev sahibine düşen özür dileyip ortamı yumuşatmaktır. Fakat protokol tribününden sandalye , cam bardak , soda şişeleri fırlatıldı. Yöneticilerimiz ve basın tribününde oturup bir sosyal medya sayfamız adına fotoğraflar çeken kardeşimiz yaralandı. Nerde kaldı basın açıklamanızdaki dostluk , kardeşlik?

Diyeceksiniz ki hep olmadı , hep olmadı diyorsun hiç mi olan birşey yoktu? Tabi ki vardı. Rota Koleji 3 puanın sahibi oldu. Fakat voleybola yazık oldu , bugüne kadar ki ikili ilişkilere yazık oldu.

Barış TEZER

ksk_brs@hotmail.com

twitter : @baristezer12

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı