301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mayıs 2014 - Perşembe 15:27 Bu haber 1730 kez okundu
 
FATİH DİNİZ'İN BIRAKMA NEDENLERİ
Karşıyaka Spor Kulübü’nde camia 20-27 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan seçimli genel kurula kilitlenmişken Başkan Fatih Diniz’in yola devam etmeyeceğini açıklaması şok etkisi yarattı. Diniz bırakma nedenlerini Yeşil Kırmızı'ya anlattı.
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka Spor Kulübü’nde camia 20-27 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan seçimli genel kurula kilitlenmişken Başkan Fatih Diniz’in yola devam etmeyeceğini açıklaması şok etkisi yarattı. Fatih Başkan, görevi bırakma nedenlerini Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi'ne anlattı.

KSK’de 20-27 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kongreye “seçim” maddesi ekleten ve uzun süredir maddi destek arayışı içerisinde olan Başkan Fatih Diniz, camiadan gerekli  desteği alamayınca yola devam etmeme kararı aldı.

Başkan Fatih Diniz görevi bırakma nedenlerini  Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi yesilkirmizi.net'e anlattı.  Camiada her kesimden devam etmesi yönünde destek aldığını ancak bu desteğin sadece maneviyatta kaldığını belirten Fatih Diniz; “Kimseye kırgın değilim ama biraz daha duyarlı olunmasını isterdim” dedi.

Holdingin kulübe bakış açısı değişti

Karşıyaka Spor Kulübü’nün bugüne kadar ayakta durmasında büyük katkısı olan ve en zor günlerinde kulübün yanında olan Yaşar Holding’in kulübe bakış açısının değiştiğini belirten Fatih Diniz; “Geçtiğimiz günlerde holding yetkilileri ile görüştüm. Maddi anlamda zor durumda olduğumuzu biraz destek olurlarsa en azından şuan ki yangını söndürüp transfer yapmamız gerektiğini belirttim. Ancak bu konuşmanın ardından 20 gün geçmesine rağmen holding den bir ses çıkmadı” dedi.

Sponsor da çıkmadı

Manevi olarak her kesimden devam etmesi yönünde destek almasına rağmen bu desteği maddi olarak alamadıklarını belirten Fatih Diniz; "Camianın bu konuda daha duyarlı olmasını beklerdim” dedi.

Yusuf hoca devam etmeli

Yeni gelecek yönetime her zaman yardıma hazır olduğunu belirten Başkan Fatih Diniz; “Birden çok listeli seçim KSK’ye bu aşamada zarar verir. O nedenle tek listeyle seçime gidilmeli ve herkes yeni gelecek yönetime destek vermeli. Yusuf Hoca mutlaka takımın başında kalmalı ve istediği oyuncularla yeniden anlaşılmalı. Yapılacak 5-6 yeni transferle yola devam edilmeli” dedi.

yesilkirmizi.net / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı