301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
03 Temmuz 2014 - Perşembe 17:23 Bu haber 2936 kez okundu
 
EFSANELER ALTYAPI İÇİN GELİYOR
Karşıyaka Futbol Altyapı efsane kadroyu geleceğin Karşıyakalılarını yaratmak için göreve çağırıyor. Karşıyaka’nın efsane kalecisi Zlatko Juriçeviç’e altyapıda görev teklif edilecek.
FUTBOL Haberi


Futbol Altyapı Başkanlığına Metin Yıldırım’ın getirilmesinin ardından yeni bir yapılanmaya gidecek olan futbol altyapı, daha önce yeşil kırmızı forma altında efsaneleşen isimlerle çalışacak.

Metin Yıldırım’ın başkan olarak belirlendiği altyapı yönetiminde Yücel Çağatay, İbrahim Palaoğlu, Metin Babürhan ve Mustafa Başman gibi isimler yer alacak.

Karşıyaka'nın efsane kalecisi Zlatko Juriçeviç ile temas halinde olan yeni yönetim, Juriçeviç’i ülkesinden getirtmeye çalışacak. Ayrıca Rıza Tuyuran ve Murat Sır gibi isimlerden de kolları yeniden sıvamaları istenecek.

Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların sitesi yesilkirmizi.net’e konuyla ilgili bir açıklama yapan Metin Yıldırım; “Karşıyaka’nın efsane kalecisi Juriçeviç’e ulaşmaya çalışıyoruz. Kendisine altyapıda görev teklif edeceğiz. Rıza Tuyuran, Murat Sır gibi eski futbolcularımızın tecrübelerinden yararlanacağız. Altyapıyı tekrar ayağa kaldıracağız. İlk görüşmelerimiz olumlu geçti. İnanıyorum ki Karşıyaka’nın çocuklarını Karşıyakalı hocaları yetiştirecek” dedi.

Yesilkirmizi.net / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı