301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Nisan 2014 - Çarşamba 12:33 Bu haber 1581 kez okundu
 
DİNİZ: TARAFTARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz, Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi’ne kongre ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu ve sitemizde yapılan anketin sonuçları için taraftarlara teşekkür etti.
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka Spor Kulübü’nün dün yapılan yönetim toplantısında 16 Mayıs’ta mali kongreye gidilme kararı alındı. Seçimli kongre kararı ise Başkan Fatih Diniz’in yaptığı görüşmelerin ardından belli olacak.

Kongreye gidilmesi yönünde Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi www.yesilkirmizi.net’e açıklamalarda bulunan Başkan Fatih Diniz; “Biz Mayıs ayında mali kongre yapmak zorundayız. O nedenle 16 Mayıs tarihine mali kongre kararı aldık. Seçimli kongreye gidilip gidilmemesi yönünde ise henüz tam bir karar vermiş değiliz. Şuan bir takım görüşmeler yapıyorum. Önümüzdeki dört beş gün içerisinde olumlu gelişmeler olabilir. Eğer maddi destek sağlarsak yönetimi güçlendirerek devam ederiz. Sağlayamazsak da bir görev değişimi olabilir” dedi.

Taraftara Teşekkür

Karşıyakalı taraftarların nabzını tutan yesilkirmizi.net sitesinde yapılan “Mevcut yönetim kongreye gitmeli mi?” anketinde taraftarların %82 oranında “devam etmeli” yönünde oy kullanmasının kendileri için sevindirici olduğunu belirten Fatih Diniz; “Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Bu sonuçlar gösteriyor ki yaptığımız çalışmalar büyük ölçüde kabul görmüş. İleriye dönük mali disiplini nispeten sağladığımızı düşünüyorum. Futbolcularımızla sözleşmeleri iki senelik yaptık eğer paralarını ödeyip elimizde tutabilirsek uzun yıllardır yapamadığımız bir şeyi başarmış olacağız. Teknik Direktör Yusuf Şimşek ile de önümüzdeki sezon için prensipte anlaştık. İstikrar açısından bunlar önemli adımlar” dedi.

Yesilkirmizi.net / özel

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı