301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Mart 2014 - Perşembe 08:32 Bu haber 1199 kez okundu
 
DERNEKTEN AKPINAR AÇIKLAMASI
Karşıyaka Taraftarlar Derneği, CHP Belediye Başkan Adayı Mutlu Akpınar'ı neden desteklediklerini açıkladı.
GENEL HABER Haberi


KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ; VATANPERVER TÜRK GENÇLERİ TARAFINDAN ,AZINLIKLARIN SPORTİF EGEMENLİĞİNİ YIKMAK İÇİN KURULMUŞTUR.

KURUCULARIMIZ, BU VATAN AŞKI İLE KURTULUŞ SAVAŞINDA DA “BİZ KARŞIYAKALIYIZ” DİYEREK , ULU ÖNDERİMİZİN YANINDA DÜŞMANA KURŞUN SIKMIŞ,KILIÇ SALLAMIŞ VE CUMHURİYET TÜRKİYE’SİNİN TEMELLERİNİ ATMIŞLAR,SAVAŞ SONRASI DA ATATÜRK DEVRİMLERİNİN UYGULAYICISI VE TAKİPÇİSİ OLARAK MODERN TÜRKİYE’Yİ İNŞA ETMİŞLERDİR.

KARŞIYAKA TARAFTARLARI DA TAKIMLARININ MAÇLARI İÇİN TRİBÜNLERİ DOLDURURKEN, ECDADINDAN GELEN VATAN SEVGİSİ,CUMHURİYET AŞKI ,ATATÜRK’E VE İLKELERİNE BAĞLILIĞINDAN ÖDÜN VERMEMİŞ VE GEREKTİĞİNDE BUNU TRİBÜNLERDEN TÜM DÜNYAYA HAYKIRMIŞLARDIR.

ŞİMDİ ÖNÜMÜZDE YEREL SEÇİMLER VAR VE ÜLKEMİZ BU YEREL SEÇİMLERDE BİR DEMOKRASİ SINAVI VERECEK.

BİZLER DE BU SINAVDA YİNE ECDADIMIZ GİBİ VATAN SEVGİMİZLE ,CUMHURİYET’E VE ATAMIZA BAĞLI TARAFTARLAR OLARAK SANDIĞA GİDECEK ,KENTİMİZE HİZMET , KAFSİNKAFIMIZA SONSUZ DESTEK VERECEK ,ATATÜRK’E VE İLKELERİNE SONUNA KADAR BAĞLI, KISACA KARŞIYAKA’MIZA YAKIŞAN BAŞKANIMIZI SEÇECEĞİZ.

KAFSİNKAFIMIZIN ATATÜRKÇÜ,LAİK,DEMOKRAT PROFİLİNE UYAN,TRİBÜNLERİMİZİN BUGÜNE KADAR Kİ DURUŞUNA PARALEL ATATÜRK’ÜN PARTİSİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ ADAYI HÜSEYİN MUTLU AKPINAR’IN HEM KENTİMİZİN HEM DE KULÜBÜMÜZÜN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAYACAĞINI DERNEĞİMİZE YAPTIĞI ZİYARETTE AÇIKÇA GÖRDÜK.

ANCAK CHP’NİN KENTİMİZ ADAYINI BELİRLERKEN Kİ SÜRECİNDE YAŞANAN POLEMİKLERİN HEM ATATÜRK’ÜN PARTİSİNE ZARAR VERDİĞİNİ,HEM DE YIKILMAZ KALE KARŞIYAKA’NIN OY GÜCÜNÜ ETKİLEDİĞİNİ GÖRÜYORUZ.

BU YÜZDEN BİZ BU SEÇİMDE BAŞTA BELİRTTİĞİMİZ GİBİ KAF SİN KAF’IMIZIN KURUCULARININ DUYGULARI İLE ATATÜRKÇÜ,LAİK,ÇAĞDAŞ KARŞIYAKA’NIN BELEDİYE BAŞKANINI SEÇMEK İÇİN, HERKESİN TEK YÜREK TEK VÜCUT OLARAK SANDIĞA GİTMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR VE CUMHURİYET HALK PARTİSİ ADAYI HÜSEYİN MUTLU AKPINAR’IN YANINDA OLDUĞUMUZU YİNELEYEREK BU DEMOKRASİ YARIŞINDA KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU – KARŞIYAKA TARAFTARLAR DERNEĞİ

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı