301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
17 Haziran 2015 - Çarşamba 18:49 Bu haber 2939 kez okundu
 
ÇARŞI'DAN ANADOLU EFES'E ÇAĞRI
KSK Çarşı Grubu, Anadolu Efes kulübüne çağrı da bulundu. İşte o açıklama.
DUYURULAR Haberi


Dün oynadığımız karşılaşmada Anadolu Efes Takım Doktoru Erşan Ateş‘in sıcaktan etkilenen taraftarlarımıza işi gücü bırakarak yardıma koşması karşısında kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Önceki gün yayınladığımız duyurudadabahsettiğimiz gibi Anadolu Efes Spor Kulübü Türkiye’de altyapısından bir çok oyuncu yetiştirmiş, hala da Türk Basketboluna ciddi katkı yapan bir kulüptür.

Anadolu Efes Spor Kulübü ile hiçbir sorunumuz yoktur. Taraftarımıza yapılmaması gereken davranışları sergileyen hocaları ve bir iki oyuncusuna karşı tavrımız ortadadır.

Anadolu Efes Spor Kulübünün de Karşıyaka Spor Kulübü için benzer iyi dilek ve niyette olduğunu tahmin edebiliyoruz.

Şampiyonluklar, sportif başarılar elde edilebilir. Ama en önemlisi Dik ve Onurlu duruştur. Efes Spor Kulübünün İstanbul’da oynayacağımız Maçı almamız durumunda olası Şampiyonluk Maçının  en büyük coşku ile geçmesini istediğine eminiz.

Kendilerinden ricamız Karşıyaka Taraftarının şu ana kadar doldurduğu 600 kişilik kontenjan dışında da  Maçı salonda izleyebilmesi adına kolaylık göstermeleri.

Bu final maçının, Karşıyaka Taraftarının Türk Basketboluna kattığı farklı hava ortadadır. Bundan sonra inanıyoruz ki her kulüp taraftarı bu yükselen grafiği ile basketbola farklı gözle bakacaktır. Türk Basketbolunun Lokomotif Kulüplerinden olan Anadolu Efes’in de bu final maçının coşkusuna katkı yapacağına inanıyoruz.

Bırakın Abdi İpekçi’yi dolduralım ve Dünyaya daha önce görmediği bir Basketbol Deplasmanı yaşatalım…

Karşıyaka Taraftarlar Derneği ve Karşıyaka Çarşı Grubu

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı