301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
21 Ocak 2018 - Pazar 17:16 Bu haber 1883 kez okundu
 
BÜYÜKKARCI SÖZ VERDİ
Dün yapılan Olağanüstü Genel Kurulda üyelerden futbol ve basketbol şubelerinin yarışmacı haklarını devretme yetkisini de alarak başkanlığa seçilen Turgay Büyükkarcı, camiaya söz verdi.
GENEL HABER Haberi


Uzun süre sonra ilk kez kongre üyelerinin bir genel kuruldan yüzleri gülerek ayrıldığını belirten Büyükkarcı, "Bize verilen büyük sorumluluğun farkındayız. Enkaz edebiyatı yapmadan, çözüm üretmek için göreve talip olduk. Şirketleşme sürecini şeffaf yönetip görüşmeleri yapacağız. Yönetimimize hem Yaşar Holding hem Mesut Sancak hem Karşıyaka Belediyesi hem de Nazım Torbaoğlu büyük destek olacak. Onların da katkısıyla göreve geldik. Camianın güvenini boşa çıkarmayacağız" dedi.

Pınar Karşıyaka'nın 20 yıldır isim sponsorluğunu üstlenen, kulüpte basketbol şubesini şirketleştirmeye de talip olduğunu açıklayan Yaşar Holding'in yeni yönetime sezon sonuna kadar 9 milyon TL mali destek sağlayacağı öğrenildi. Holding cephesinin sezon sonuna kadar basketbol takımının kalan 7 milyon TL civarındaki ödemesini gerçekleştireceği, kulüp giderleri için de ekstra 2 milyon TL katkı sağlayacağı belirtildi.
Kongrede kulübe talip olan Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'ın ise yeni puan silme cezası alınmaması için eski yabancı futbolcu borçlarını kapatacağı açıklanmıştı.

Kaynak: (HURRIYET) - HURRIYET Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı