301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Ocak 2014 - Perşembe 17:10 Bu haber 856 kez okundu
 
BAŞLAMA VURUŞU YAPMAK GEREKİYOR !
Yenigün gazetesi köşe yazarı Deniz Gezginci'nin "BAŞLAMA VURUŞU YAPMAK GEREKİYOR !" başlıklı yazısına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
KÖŞE YAZILARI Haberi


Geçtiğimiz hafta kaleme aldığım yazımda “Neden bunca yıl futbolda başarıyı yakalayamadık. Yanlışları nerede yaptık ve bu işin çözümü nedir?”  diye sormuştum. Yöneticilerden değil ama taraftarlardan konuyla ilgili oldukça mesaj aldım. Yerim dar olduğu için bu mesajlardan birini, yurtdışında yaşayan Karşıyaka sevdalısı Fırat Aydın’ın feryadını sizlerle paylaşmak istiyorum. 

“Selamlar Deniz bey, ben yurt dışında yaşayan bir Karşıyaka sevdalısıyım. İnanın futboldaki durum bizleri hiç mutlu etmiyor. Kendini Karşıyaka’nın üstünde gören oyuncular transfer ediliyor, 18 yıldır taraftar süper lig hayalleri ile kandırılıyor. Yorulduk artık. Herkes Karşıyakalıyım diye geçiniyor ama Karşıyakalı olmanın asaletini unutup sen, ben kavgaları içerisine giriyor. Artık yeter,  biz bunları istemiyoruz. Biz gerçek Karşıyaka’mızı istiyoruz. Bunun için birilerinin santraya gelip başlama vuruşu yapması gerekiyor. Yoksa bizleri çok acı günler bekliyor. Saygılarımla Fırat Aydın ( Bir Karşıyaka sevdalısı)”

Fırat Aydın’ın da ifade ettiği gibi taraftar artık yoruldu, yıprandı.  Boş söylemler, günlük hedeflerden çok sıkıldı. Sen, ben kavgalarından da bu kavgaları yapanlardan da tiksindi. Taraftar artık kandırılmak istemiyor, somut adımlar görmek istiyor. Yerim yettiğince taraftarın da yönetimin de düşüncelerini buradan paylaşmaya devam edeceğim.

Her atkı,  geleceğe büyük katkı…

Geçtiğimiz günlerde 1912 Derneği yine çok güzel bir organizasyona imza attı. Dernek üyeleri yanlarına futbolcular kaptan Mustafa Sevgi ve Karşıyaka çocuğu Erdi Kasapoğlu’nu alarak Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu’nu ziyaret etti. Orada miniklere atkı hediye etti ve KSK’yi anlattı. Minikler futbolcu ağabeylerine merak ettiklerini sordu. Yarın bir öğrenci bile dağıtılan atkılardan takıp okula giderse bu KSK için büyük bir kazanç olacaktır. Her defasında “Somut adımlar görmek istiyoruz” diyoruz ya Sait Gürsoy başkanlığındaki 1912 Derneği geleceğe yönelik çok anlamlı somut adımlar atmaya devam ediyor. Büyük bir alkışı da hak ediyor.

 Savaş ağabeyi kaybettik…

Yazıyı kaleme almadan hemen önce haberini aldım ve yüreğime bir acı saplandı. Karşıyaka’nın eski yöneticilerinden Savaş Özerdem’i kaybettik diyordu haberde. KSK ile ilgili ne zaman konuşsak hep olumlu şeyler söylerdi. Geleceğe umutla bakar bizlerin de umudunu arttırırdı. Mekanın cennet olsun büyük Karşıyakalı Savaş ağabey.

Deniz GEZGİNCİ
denizgezginci@hotmail.com
Twitter: @denizgezginci

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı