301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Ekim 2014 - Cuma 11:00 Bu haber 3030 kez okundu
 
BAŞARIYA GÖLGE DÜŞÜREMEZSİNİZ
KSK Çarşı Grubu'ndan kupa maçında yaşanan olaylar ile ilgili açıklama geldi.
BASKETBOL Haberi


Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında tribünlerimizin provoke olmasına izin vermeyeceğimizi, tribünlere siyaset sokmayacağımızı söylemiştik.

Öyle de oldu.

Maç öncesi, maçın önemini taraftarına üstüne basa basa hatırlatan bizdik,

Tribünlere siyaseti sokmayacağımızı söyleyen bizdik,

Provokasyona izin vermeyeceğimizi, müdahale edeceğimizi söyleyen bizdik,

Ankara’ya, Cumhuriyetin Başkentine, sadece Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin Kupasını almaya gittiğimizi deklare eden bizdik,

Öyle de yaptık.

Maçtan önce türlü yakıştırmalar yapılan, maçın yeri ve saati bile protesto yapacağı düşünüldüğünden son dakikaya kadar açıklanmayan, ama sadece takımını destekleyen KARŞIYAKA ÇARŞISI, Cumhurbaşkanlığı Kupasını şanıyla, şerefiyle Kutsal Topraklara getirdi.

Şimdi bazı yayın organlarında, dün akşam maçta taraftarımızın tribünlerde bir partinin üyeleri ile kavga ettiğini ima eden görüntü ve yorumlar yapılıyor.

O fotoğraflara dikkatlice bir bakın.

Orada sadece Karşıyakalıları göreceksiniz.

O fotoğraflarda, belki maç heyecanından, belki maçtan önce alınan birkaç kadehin etkisi yüzünden, tribün adabına uymayan davranışlar sergileyen, deplasman raconuna ters hareketlerde bulunan bazı Karşıyaka ‘lıların yine Karşıyaka Tribününün abileri tarafından uyarıldığından başka bir şey göremezsiniz.

Maçtan önce yaptığı açıklamalarla, sadece kupayı almak için Ankara’ya gidileceğini ,sadece takımını destekleyip motive etmek için tribünlerde olacağını söyleyen KARŞIYAKA ÇARŞI GRUBU sertte olsa provokasyona izin vermemiş, rakip taraftar dahil,  hiçbir grupla Karşıyaka Tribününü karşı karşıya getirmeyerek yaptığı uyarının arkasında durmuş, kupayı alarak verdiği sözü de tutmuştur.

Ne onlarca otobüs, yüzlerce araç ve uçaklarla gidilip gelinen 1.200 Km.lik yolda, ne salon dışında, ne salon içinde, emniyet güçlerinin müdahale ihtiyacı duymadığı bu spor şölenini ve insan üstü bir mücadele ile kazanılan zaferimizi asılsız haberlerle gölgelemeye çalışanlara tek söyleyeceğimiz var:

Karşıyaka Taraftarının mertliğini, gücünü,korkusuzluğunu ve duruşunu değil Türkiye Dünya biliyor,

Karşıyaka Taraftarının gücünü arkasına alan Karşıyaka Spor Kulübünün başarılarını, siyasete ve reyting kaygılarınıza alet edemezsiniz.

Karşıyaka Çarşı Grubu

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı