301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Ağustos 2014 - Cuma 08:57 Bu haber 1245 kez okundu
 
AZAD YEŞİL: YALIYA STAD YAPILMALI
Karşıyaka Sportif İşlerden sorumlu 2'nci Başkanı Azat Yeşil, TOKİ tarafından ihalesi gerçekleştirilen ve geçen hafta tabelası dikilen Yah'daki 15 bin kişilik stat inşaatının bir an önce başlaması gerektiğini söyledi. Yeşil, İzmir futbolunun kurtuluşu kente yapılacak stat ve tesislerden geçiyor' dedi
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka Sportif İşlerden Sorumlu 2'nci Başkanı Azat Yeşil, İzmir futbolunun kurtuluşunun kente yapılacak stat ve tesislerden geçtiğini söyledi. Yeşil, TOKİ tarafından ihalesi gerçekleştirilen ve geçen hafta tabelası dikilen Yah'daki 15 bin kişilik stat inşaatının bir an önce başiaması gerektiğini vurguladı. Azat Yeşil, Türkiye'nin pek çok ilinde yeni statlar yapıldığını ancak, İzmir'de siyasi çekişmeler nedeniyle adım atılmadığını dile getirdi.

Ege Genç İşadamları Derneği'nin Vali Mustafa Toprak'ı ziyaretinde stat konusunu gündeme getirdiğini belirten Yeşil, şöyle devam etti: Stat yapılmadan başarı gelmez. Elimize geçen fırsatı kaçırmamamız lazım. Projenin iptali için dava açılması İzmir'e zarar verir. Herkes bu projelere sahip çıkmalı. Alsancak Stadı 19 dönüm, Karşıyaka Stadı'nın A h M bulunduğu alan 27 dönüm. İzmir'e, UEFA kriterlerine uygun stat yapılmalı. Ancak, semt statları da olmalı. (DHA)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı