301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Mayıs 2014 - Perşembe 11:47 Bu haber 2302 kez okundu
 
AYNI MASADA OTURMALIYIZ
Karşıyaka’da 16-23 Mayıs’ta ki olağan genel kurulun seçimli olacağının kulübün karar defterine işlenmesinin ardından gözler Başkan Fatih Diniz’in vereceği karara kitlendi. Kongrede ismi geçen güçlü isimler Ali Erten, Mutlu Altuğ ve Metin Yıldırım Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi’ne önemli açıklamalarda bulundu.
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka’da 16-23 Mayıs’ta ki olağan genel kurulun seçimli olacağının kulübün karar defterine işlenmesinin ardından gözler Başkan Fatih Diniz’in vereceği karara kitlendi. Kongrede ismi geçen güçlü isimler Ali Erten, Mutlu Altuğ ve Metin Yıldırım Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi’ne önemli açıklamalarda bulundu.

Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi www.yesilkirmizi.net olarak kongre sürecinin nabzını tuttuk. Camianın güçlü isimlerinden Ali Erten, Mutlu Altuğ ve Metin Yıldırım’ın kongre ile ilgili düşüncelerini aldık.

Egoları kenara koyma vakti

Kulübün geldiği noktayı “Artık deniz bitti” diye özetleyen geçen dönemin 2. Başkanı Ali Erten; “Kulübün geldiği noktada ki borç yükü artık kişilerin boyutlarını aştı, sürdürülebilir olmaktan çıktı. Kimse sihirbaz olmadığına göre akılcı bir politika izlenmezse iki üç sene sonra denizin sonuna gelmiş olacağız. Bu noktada sen-ben kavgaları kimseye yarar sağlamaz. Her yıla düşme korkusu ile başlayamayız. Bu genç taraftarlarımızı da seçilen yöneticilerimizi de negatif etkiliyor. Şuan ki mesele Fatih Diniz meselesi değil. Başkan kim olursa destek vermeliyiz. Bu yönetim iki yıllığına göreve geldi ve Fatih Diniz başkanlığında iki yıl devam etmeli. Yönetimin içerisinde olsam da olmasam da istenildiği taktirde destek olacağım. Başkanlık gibi bir beklentim yok. Fatih Başkan ben artık kesin yokum demeden böyle bir şeyin gündeme gelmesi de etik değil. Artık herkesin egolarını bir kenara bırakıp destek olması lazım” dedi.

Konsorsiyuma gidilebilir

Karşıyaka’ya basketbol tarihinde ilk defa Avrupa’da final oynatan, geçtiğimiz sezonun Basketbol Şube Başkanı Mutlu Altuğ yönetimin iki yıllığına göreve geldiğini ve devam etmesi gerektiğini belirtti. Bu aşamada çift listeyle seçime gidilmesinin kulübe zarar vereceğini söyleyen Altuğ; “ KSK’ye maddi manevi yardıma her zaman hazırım. Mevcut yönetimin çok sıkışması halinde konsorsiyuma gidebilir, aynı masa etrafında toplanıp birlikte hareket edebiliriz” dedi.

İsterlerse yönetici gibi isterlerse işçi gibi göreve hazırım

Geçtiğimiz sezon Basketbol Şubesi’nde yöneticilik yapan ve yarattığı maddi kaynakla herkesin takdirini toplayan Metin Yıldırım da içeriden ve dışarıdan her türlü desteğe hazır olduğunu belirtti. Yıldırım; “Artık herkesin şapkasını önüne koyup bir masa etrafında oturmanın vakti gelmiştir. Fatih Başkan bu işe oldukça mesai harcıyor. O nedenle başkan olarak kalmalı. Biz de kendisine isterse yönetici gibi isterse dışarıdan bir işçi gibi maddi manevi elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Basketbolun başarıları sayesinde taraftarın havası yükseldi. Hazır taraftar yükselmişken bu yükselişi yarıda bırakmak olmaz. O nedenle içeriden dışarıdan desteğe hazırım” dedi.

yesilkirmizi.net / özel

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı