Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
22 Eylül 2010 - Çarşamba 00:00 Bu haber 3442 kez okundu
 
ÖZGÜR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YAŞIYOR
ANILAR - Ferhat Can GÖKSOY

Hafta sonuydu, dershaneye gittiğim o aralar Özgür abimizin vefat ettiği zamanlardı. (Allah rahmet eylesin.) O hafta sonuda Çarşı’da Özgür abimiz için toplanacaktık
ANILAR Haberi


ANILAR - Ferhat Can GÖKSOY

Hafta sonuydu, dershaneye gittiğim o aralar Özgür abimizin vefat ettiği zamanlardı. (Allah rahmet eylesin.) O hafta sonuda Çarşı’da Özgür abimiz için toplanacaktık. Bende dershaneye gidip bir derse gireyim sonra dersten çıkar giderim diye kafamdan plan yapmıştım. Dersanemde Çarşı’da bulunan Uğur Dersanesiydi.Tek derse girdim çıktım aşağı kata indim ve dersanenin güvenliği ne dediysem dışarı çıkmama izin vermedi. Tabii diğer teneffüs de kaçmaya çalıştım ama güvenlik orda dikilmişti kapıda hayatta qeçemezdim onu. Bende mecburen yukarı sınıfa çıktım. Dersteyiz ama aklım dışarıda, devamlı dışarısını düşünüyorum. Son derslere doğru, derse yeni girdiğimiz bir sırada kıyamet koptu. Kıyamet dediğim KARŞIYAKALI kardeşlerimin sesleri geliyordu. Biz direk pencerelere koştuk. Kardeşlerim ‘ÖZGÜR ÖLMEDİ KALBİMİZDE YAŞIYOR’ diye hep bir ağızdan inanılmaz derece de bağırıyorlardı. Önde de Göztepeli temsil grup gelmişti. Yine saygı duymuşlar gelmişler sağolsunlar. Onlar da bağırıyorlardı. O görüntü zaten bana yetiyordu hala o naralar kulağımda ve o derste hiç ders işlemedik. Ne kadar hoca ders yaptırmak istese de sesten kesinlikle bir şey anlaşılmıyordu.

Ferhat Can Göksoy'un gönderdiği anı YK Ekibinden 36 puan alarak 12'ncü sırada yer aldı.

YK Ekibi'nin verdiği puanlarPuanlama 1'den 5'e kadar olmuştur. 1 en düşük, 5 en yüksek olarak puanlanmıştır

Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi'nde geçtiğimiz ay düzenlediğimiz BİL-KAZAN bölümünde site ziyaretçilerimizden anıları istemiştik. Anılar tarafımıza ulaştı, Yeşil Kırmızı Ekibi tarafından en iyi üç anı oylama yöntemiyle belirlendi. Bu anıları sondan başa doğru her gün sitemizden yayınlayacağız. İlk üç içerisine giren anı sahipleri Kaf Kaf mağazalarından hediyeler kazanacak.

Yarın 11'nci sıradaki anı yayınlanacaktır...

www.yesil-kirmizi.com


Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı