Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
21 Eylül 2010 - Salı 00:00 Bu haber 3333 kez okundu
 
BU SEVGİ HER ŞEYE DEĞER
ANILAR - Barış TUNCER

Bundan 3 yada 4 yıl önceydi. O zamanlar nişanlıydım ve Çanakkalede maçımız vardı. Maçın oynanacağı günde nişanlımın doğum günüydü. Maç pazar günüydü bende nişanlımla cum
ANILAR Haberi


ANILAR - Barış TUNCER

Bundan 3 yada 4 yıl önceydi. O zamanlar nişanlıydım ve Çanakkalede maçımız vardı. Maçın oynanacağı günde nişanlımın doğum günüydü. Maç pazar günüydü bende nişanlımla cumartesi akşamı buluşup doğum gününü Pazartesi kutlayalım diye baskı yapıyordum. Tabii kız milleti böyle bir şeye müsade eder mi? Haliyle etmedi de. Bende sinirlenip maça falan gitmiyorum dedim ve konuyu kapattık.

Sabah saat 07.00 gibi arkadaşım Çarşı’dan aradı ve “Barış müthiş kalabalık, ortam süper, sende gel” dedi Bende gelemiyeceğimi, nişanlımın doğum günü olduğunu ama maça gitmeyi de çok istediğimi söyledim. Ancak yine dayanamadım sonunda kararımı verip maça gittim. Saat 12 -13 gibi nişanlım aradı ve ben hazırım nerede buluşuyoruz dedi. Bende ona Çanakkaleye gel dedim ve bu olaydan sonra nişanlımdan ayrıldım. O gün maçı kazandık. Bu biraz kötü bir anı olsada o gün galip gelmiştik ya bu her şeye değdi. Karşıyaka sevgisinin her şeyden üstün olduğunu sizlerle paylaşmak istedim.

Barış TUNCER'in gönderdiği anı YK Ekibinden 33 puan alarak 13'ncü sırada yer aldı.

YK Ekibi'nin verdiği puanlar



Puanlama 1'den 5'e kadar olmuştur. 1 en düşük, 5 en yüksek olarak puanlanmıştır

Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi'nde geçtiğimiz ay düzenlediğimiz BİL-KAZAN bölümünde site ziyaretçilerimizden anıları istemiştik. Anılar tarafımıza ulaştı, Yeşil Kırmızı Ekibi tarafından en iyi üç anı oylama yöntemiyle belirlendi. Bu anıları sondan başa doğru her gün sitemizden yayınlayacağız. İlk üç içerisine giren anı sahipleri Kaf Kaf mağazalarından hediyeler kazanacak.

Yarın 12'nci sıradaki anı yayınlanacaktır...

www.yesil-kirmizi.com
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı