301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Eylül 2010 - Pazartesi 00:00 Bu haber 3655 kez okundu
 
YORUMLAR AÇILSIN MI ?
ANKET

Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi''nin bu ayki konusu yine siteyi ilgilendiriyor. Hazırlık maçlarında alınan kötü sonuçlardan sonra taraftarlarımızın yorumlarda tepkisi artmış, bu te
ANKET Haberi


ANKET

Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi'nin bu ayki konusu yine siteyi ilgilendiriyor. Hazırlık maçlarında alınan kötü sonuçlardan sonra taraftarlarımızın yorumlarda tepkisi artmış, bu tepki basına "Sanal İsyan" diye yansımıştı. Bir çok site ziyaretçimizde yorumların takıma zarar verdiği yönünde eleştirilerde bulunmuştu. Bizler de kulübe zarar vermek isteyen en son kişiler olduğumuz için "madem ki takıma zarar veriyoruz o zaman belli bir süre yorumlara ara veriyoruz" dedik. Yorumları kapattıktan sonra bu sefer bir çok ziyaretçimiz yorumların kapanmasına tepkilerini gösterdiler. Bizler de bu yönde bir anket yapmaya karar verdik. Sitemizin bu ayki konusu Sizce sitemizde yorumlar açılsın mı? Sitemizin ana sayfasından siz de oy kullanabilirsiniz.

Taraftar da istemedi

Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi'nin geçtiğimiz ayki anket konusu VOLEYBOL ŞUBE BİR ALT LİGTE MÜCADELE ETSİN Mİ? olmuştu. Ankete toplam 810 kişi katıldı. 78 kişi %9 oranla voleybol şubenin bir alt ligte mücadele etmesini oylarken, 7342 kişi %91 oyla bu karara karşı çıktı.

www.yesil-kirmizi.com
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı