301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Ekim 2009 - Cuma 00:00 Bu haber 3833 kez okundu
 
TEBRİKLER ERHAN ÇEŞMECİ
Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi'nde yeni bölümümüz "BİL-KAZAN" ın ilk talihlisi doğru cevap verenler arasında yaptığımız çekilişte ERHAN ÇEŞMECİ oldu. Site ziyaretçilerimize tatlı bir heyecan yaratan bu bölümde amacımız geçmişimizi biraz daha hatırlamak, tarihimizi araştırmaktı.
BIL-KAZAN Haberi


Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi'nde yeni bölümümüz "BİL-KAZAN" ın ilk talihlisi doğru cevap verenler arasında yaptığımız çekilişte ERHAN ÇEŞMECİ oldu. Site ziyaretçilerimize tatlı bir heyecan yaratan bu bölümde amacımız geçmişimizi biraz daha hatırlamak, tarihimizi araştırmaktı.

Bil-Kazan'ın ilk sorusu 19734 senesinde Milli takım karmasında Karşıyakalı hangi futbolcular forma giymiştir olmuştu.Bu fotoğraf 19734 yılı Ayfer Elmastaşoğlu'nun jübilesinde çekilmiş bir fotoğraf.

Karşıyaka-Milli takım karması:
Soldan sağa:
Mustafa Denizli(Galatasaray), Cem Pamiroğlu(Fenerbahçe), Hasan Eryiğit(Karşıyaka), Sedat 3(Bursaspor), İlyas Sazalan(Karşıyaka),Rahmetli Ali Artuner(Göztepe)
Oturanlar: Arap Sami(Karşıyaka), Yücel Çağatay(Karşıyaka), Meftun Yıldız(Karşıyaka), İsa(Fenerbahçe), Büyük Ahmet(Karşıyaka)


Sorumuza bir çok cevap geldi ancak bunlar arasında sadece 8 tanesi eksiksiz ve doğruydu. Doğru cevaplar arasında yaptığımız çekilişte ERHAN ÇEŞMECİ Karşıyaka Spor Kulübü resmi satış mağazası Kaf Kaf'tan 1 adet plaj havlusu kazandı. Erhan Çeşmeci sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir, TC Kimlik Numarasının yazdığı nüfus kağıdı ile birlikte mağazamıza giderek hediyesini oradan alabilir.

İşte Doğru Cevaplar

ERHAN ÇEŞMECİ CEVAP : HASAN ERYİĞİT,İLYAS SAZALAN,YÜCEL ÇAĞATAY,ARAP SAMİ, MEFTUN VE AHMET TURGAT

ULAŞ ÇELİK CEVAP : MUSTAFA DENİZLİ, CEM PAMİROĞLU, HASAN ERYİĞİT, SEDAT, İLYAS SAZALAN, ALİ ARTUNER, SAMİ(ARAP), YÜCEL ÇAĞATAY, MEFTUN YILDIZ, İSA, AHMET TURGAT. BU TARZ UYGULAMALARINIZIN DEVAMINI DİLERİM, HER ŞEY KARŞIYAKAMIZ İÇİN.

EREN ERYİĞİT CEVAP : HASAN-İLYAS-SAMİ-YÜCEL-MEFTUN-AHMET

COŞKUN GÜNESEN CEVAP : HASAN-İLYAS-ARAP SAMİ-YÜCEL-MEFTUN-B.AHMET

EKREM ÇOLAK CEVAP : HASAN ERYİĞİT,ARAP SAMİ,AHMET,MEFTUN,YÜCEL CAĞATAY,İLYAS SAZALAN

DİLEK LÖKER CEVAP : HASAN ERYİĞİT,ARAP SAMİ,AHMET,YÜCEL ÇAĞATAY,MEFTUN,İLYAS SAZALAN

OZAN AKAT CEVAP : HASAN ERYİĞİT,İLYAS SAZALAN,ARAP SAMİ,YÜCEL ÇAĞATAY,MEFTUN YILDIZ,AHMET, MUSTAFA DENİZLİ,CEM PAMİROĞLU,SEDAT 3,ALİ ARTUNER,İSA

BARIŞ TURAN CEVAP: KARŞIYAKA FUTBOLCULARI HASAN ERYİĞİT,İLYAS SAZALAN,ARAP SAMİ,YÜCEL ÇAĞATAY,MEFTUN YILDIZ,AHMET MİLLİ FUTBOLCULAR, MUSTAFA DENİZLİ,CEM PAMİROĞLU,SEDAT 3,ALİ ARTUNER,İSA

Tüm cevaplara ulaşmak için tıklayınız...

Yeşil Kırmızı Ekibi olarak bu maçın kahramanlarına ulaşacak, o günü bizlere anlatmalarını isteyecek, maçla ilgili daha detaylı bilgiler verecek ve ilerleyen günlerde bu haberimizi de sitemizden yayınlayacağız.

www.yesil-kirmizi.comKaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı