Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
27 Kasım 2008 - Perşembe 00:00 Bu haber 3573 kez okundu
 
SABRIN SONU SELAMET
ANKET DEĞERLENDİRME

Karşıyakalı taraftarlar inanıyor, bu sene şampiyonluk ya gelecek ya da gelecek. Bunun için sabreden yeşil kırmızılılar gösterdikleri sabrın meyvelerini almaya başladı. Tek
ANKET Haberi


ANKET DEĞERLENDİRME

Karşıyakalı taraftarlar inanıyor, bu sene şampiyonluk ya gelecek ya da gelecek. Bunun için sabreden yeşil kırmızılılar gösterdikleri sabrın meyvelerini almaya başladı. Teknik Direktör Reha Kapsal'ın her fırsatta açıkladığı, sabredilmesi halinde genç takımın iyi şeyler yapacağı söylemleri taraftarları ümitlendirdi.
Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi'nde geçtiğimiz ay sorduğumuz "Sizce sabrın sonu selamet mi?" sorusuna site ziyaretçilerimizden %63 oranında 3449 kişi olumlu yanıt verdi. %37 oranında 317 kişi ise bunun tam tersini düşündü. Sitemize toplam 866 kişi oy gönderdi.

Dostluk oluşabilecek mi ?

Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların sitenin bu ayki anketi güncel bir konu. Geçtiğimiz günlerde yitirdiğimiz kardeşimiz Özgür Soylu'nun son yolculuğundan sonra özellikle İzmir kulüpleri arasında ki dostluk bağları kuvvetlenmişti. Sorumuz şu; İzmir kulüpleri arasında atılan dostluk adımlarının devam edeceğine inanıyor musunuz ?
Siz de sitemizin ana sayfasından anketimize katılabilirsiniz.

www.yesilkirmizi.net


Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı