Haber Detayı
02 Mayıs 2018 - Çarşamba 16:32 Bu haber 1458 kez okundu
 
ANKARA ÇIKARMASI
Sportif ve mali açıdan zor günler geçiren Karşıyaka'da Başkan Turgay Büyükkarcı ve Divan Kurulu Başkanı Fatih Diniz, Yeşil - Kırmızılı kulübün kurtuluşu olarak görülen yeni stadyum, yeni salon ve kulübe kazandırılacak yeni tesisler için Ankara'ya çıkarma yaptı.
GENEL HABER Haberi


Büyükkarcı ve Diniz'e, Yeşil - Kırmızılıların eski başkanlarından İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) Başkanı Ali Erten de eşlik etti. Karşıyaka'nın yaklaşık 55 milyon TL borç yüküyle futbolda 3. Lig'e düşmesinin ardından bir yandan şirketleşme görüşmelerini sürdüren yönetim, diğer yandan kalıcı gelir kaynakları sağlamak amacıyla temaslarını sıklaştırdı. 
Başkan Turgay Büyükkarcı önderliğindeki heyet, Başkent'te öncelikle Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk'le bir araya geldi. Karşıyakalı kurmaylar daha sonra Yalı'ya yapılacak stadyumun ihalesini kazanan Rönesans Holding'i ziyaret ederek Rönesans İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Akın'la görüştü. Ankara'da AK Parti İzmir Milletvekilleri Kerem Ali Sürekli ve Hamza Dağ'la yapılan toplantıların ardından son olarak TOKİ ile temasa geçildi. Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı'nın gerçekleşen görüşmelerle ilgili yazılı bir açıklama yapacağı öğrenildi.

Kaynak: (HURRIYET) - HURRIYET Editör:
 
Etiketler: ANKARA, ÇIKARMASI,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı