301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Eylül 2014 - Pazar 08:44 Bu haber 2208 kez okundu
 
ALTYAPIYA SANATÇI ELİ DEĞECEK
KSK Altyapı yönetimi kulübe gelir sağlamak için, konser organizasyonu gerçekleştirecek.
GENEL HABER Haberi


Yıllardır ana yönetimden umduğu desteği alamayan ve kendi yağıyla kavrulan Karşıyaka altyapısı, değişik bir organizasyonla bütçesini artırmak için çalışmalara başladı. Altyapı şube başkanlığına Metin Yıldınm'ın gelmesiyle belli bir düzene oturan yeşil-kırmızılılar, ilk olarak 30 Eylül'de sanatçı Altay'ı Arena'da sahneye çıkarıp elde edilecek gelirle nefes alacak.

Her ay bir sanatçıya konser verdirip bütçelerim denkleştirmek isteyen altyapı yönetimi, gelecek ay Funda Arar'ı, ardından Volkan Konak'ı sahneye çıkarmanın çalışmalarını yapıyor.

Cem Yılmaz'a teklif

Yeşil-kırmızılı altyapı yönetimi, ses sanatçılarının yanı sıra ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Ata Demirel'i de Karşıyaka'ya davet etti. Bostanlı Açık Hava Tiyatrosu'nda ikiliyi eylül ve ekim ayları içinde sahneye çıkarmayı planlayan KSK Altyapı Yönetimi, hem tüm Türkiye'yi kahkahaya boğan sanatçıları İzmir'e getirmiş olacak hem de kasasını doldurmuş olacak.

Daha önce basketbol şubede görev yapan bu sezon ise ana yönetimde yer alıp altyapı sorumlusu olan Metin Yıldırım, kulübe gelir sağlamak için bir dizi etkinlik için düğmeye bastıklarını söyledi. 30 Eylül'deki Altay konserinin biletlerinin 10 Eylül'de satışa çıkacağını belirten Yıldırım, "20 kişilik güzel bir yönetim kurduk. Altyapıya gerektiği değeri veriyoruz. Yapacağımız konserlerle bütçemizi denkleştimeye çalışacağız" dedi (YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı