301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Şubat 2015 - Cumartesi 06:03 Bu haber 1149 kez okundu
 
ALTOBELLİ SPORTİF DİREKTÖR OLDU
Yönetim Kurulu toplantısında Altyapı Sorumlusu Rıza Tuyuran, sportif direktörlük görevine getirildi
FUTBOL Haberi


Yusuf Şimşek'in diplomasını kullanarak sahaya çıktığı Ati Göksu'yu Antalyaspor'a götürmesinden sonra göreve gelen Ayhan Akman'ın da UEFA Pro Lisansı olmaması KSK'yi yeni arayışa etti. Yönetim Kurulu toplantısında Altyapı Sorumlusu Rıza Tuyuran, sportif direktörlük görevine getirildi ve böylece diploma sıkıntısı da çözüm bulmuş oldu. Tuyuran'dan boşalan altyapı sorumluluğu görevine ise eski futbolcular Murat Sır ve Barış Mayadağ getirildi. (YENİ ASIR)

Tuyuran: Patron Akman
KARŞIYAKA'da altyapı sorumluğulundan sportif direktörlük görevine getirilen Rıza Tuyuran, "Futbolda teknik anlamda patron Teknik Direktör Ayhan Akman olacak. Hiyerarşi bozulmayacak. Ben idari açıdan üzerime düşen görevleri yerine getireceğim. Bu dünyanın her yerinde böyle. Ayrıca altyapıyla, üst yapı arasındaki iletişimi sağlayacağım" dedi. Pro Lisansı'nın kullanılacak olması konusuna da değinen Tuyuran, "Lisansım zaten Futbol Federasyonu'nda sözleşmeli olduğum Karşıyaka Spor Kulübü'ne kayıtlı. Sadece yerini değiştirdik. 30 senedir bu kulübün içindeyim, titrimin ne olduğunun önemi yok" diye konuştu. (HÜRRİYET)

ALTOBELLİ ÇALIŞTIRDI (25.02.2015)

Karşıyaka'nın yeni teknik patronu Ayhan Akman, sözleşme işlemleri nedeniyle dünkü çalışmaya katılamadı. Akman'ın yerine takımı Altyapı Sorumlusu Rıza Tuyuran çalıştırdı. Akman'ın bugünden itibaren göreve başlayacağı belirtildi. Orduspor maçı öncesi yeşil-kırmızılılarda Mahir Shukurov ve Yenal Tuncer'in cezaları sona erdi.(YENİ ASIR)

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı