301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Aralık 2014 - Cuma 09:03 Bu haber 3536 kez okundu
 
AKREDİTE YALANI
Galatasaray maçında yaşanan olaylardan sonra Galatasaraylıların komik ve asılsız iddiaları devam ediyor.
BASKETBOL Haberi


 

Galatasaray maçında yaşanan olaylardan sonra Galatasaraylıların komik ve asılsız iddiaları devam ediyor. Geçtiğimiz sene Galatasaray Şube Koordinatörü Murat Özyer'e saldıran kişinin akreditasyon kartı ile salonda yer aldığı vurgulanıyor. Bir fotoğrafta tribün liderlerinden Altar Toker var  ancak akredite takan kişi o değil.

Altar Toker konuyla ilgili şöyle bir açıklama yaptı. 

Dün akşam oynanan Pınar Karşıyaka-Galatasaray Liv Hospital karşılaşmasının ardından bugün Galatasaray Spor Kulübü'nün yaptığı trajikomik, yenilgiye kılıf aramaya çalışılan ve karalayıcı açıklamayı şaşkınlıkla okudum. 
Cezalı olduğumdan dolayı dün akşamki maçta takımının yanında salonda değildim!.. Buna karşılık geçen sene yaşananları ortaya atarak "Aynı kişilere akreditasyon kartı verilmesine cesaret edilmesinden" cümlesiyle kim kastedilmiştir? Ben bir Karşıyakalı olarak şu ana kadar ki hayatımda kulübüme zarar verecek ne birşey yaptım ne de yapılmasına izin verdim!.. Ömrüm yettiği sürecede bu böyle olacaktır. Şahsımı kimse bu şekilde karalayamaz, buna izin vermem!.. Açıklamayı yapan kulübe ve yöneticilerine önce kendi önündekileri temizlemesini, sporda kazanmak kadar kaybetmenin de bir erdem olduğunu hatırlatmak isterim!.. Geçen sene final serisi son maçına çıkmayacak kadar aciz olan bir takımın bu erdemden çok uzak olduğu açıkça görülmüştür. Yapılan açıklamayı talihsizlik olarak görüyor ve yorumu kamuoyuna bırakıyorum...
ALTAR TOKER
 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı