301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Mart 2014 - Cumartesi 09:32 Bu haber 2207 kez okundu
 
AKPINAR: GÖZTEPE İLE İLİŞKİM OLSUN İSTİFA EDERİM
Yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP Karşıyaka Belediye Başkan adayı Hüseyin Mutlu Akpınar, CHP İlçe başkanı ve Belediye Meclis adayları ile birlikte heyet olarak kulübümüzü ziyaret etti.
GENEL HABER Haberi


Kulüp Başkanımız Fatih Diniz , kulübümüzün yöneticileri ve Taraftar derneği başkanı Okan Kırmacı  ile bir araya gelen Akpınar, belediye ve kulübün işbirliği içinde hareket etmesi gerektiğini söyledi. Karşıyaka Spor Kulübü'nün, İzmir'i Süper Lig'de temsil etmesi için çaba harcayacaklarını söyleyen Akpınar "Belediye, Karşıyaka sevdalısı iş adamları ve kulübe gönül veren Karşıyakalılar ile ortak bir sinerji yaratacağız. Kalıcı gelir sağlayacak projelerle Kulübü ayağa kaldıracağız. Karşıyakalılığımı kimse tartışamaz" dedi. Karşıyaka Spor Kulübü'nün eksiklerinin tamamlanması için ortak akılla proje üreteceklerini söyleyen Akpınar "Yerel yönetimlerin görevi kentle bu kadar bütünleşmiş spor kulüplerinin daha iyi şartlarda spor yapmalarını sağlamaktır. Karşıyaka bir spor kentidir. Karşıyakamız çok şanslı çünkü 100 yılı devirmiş bir kulübü var. Bu işe gönül verenleri tek çatı altında toplayıp, iyi bir sinerji yaratmak gerektiğini düşünüyorum. Sporun içinden gelen biri olarak bunu kendime bir görev olarak görüyorum. Karşıyaka bunu hak ediyor. Efsane bir kulübün, Süper Lig'de İzmir'i temsil etmemesi üzüntü vericidir. Kulübe kalıcı gelir getirici işlerin yapılması önceliğimiz olacaktır. Altyapıya vereceğimiz önemle, Karşıyakalılık ruhunu güçlendirebiliriz. Türkiye'nin hiçbir ilinde böyle bir ruh yok.Herkesin çok imrenerek baktığı ve örnek aldığı kulübümüzü destekleyeceğiz ve şahlandıracağız. Karşıyakalılar, iş adamları ve Karşıyaka Spor Kulübü sevdalılarına sesleniyorum: El ele verelim ve güçlü olalım kulübümüzü hak ettiği yere ulaştıralım" dedi.

Başkan adayı; Karşıyaka Spor Kulübünü hak ettiği yere mutlaka getireceklerini, spordan gelen birisi olarak kulübün her alanda kalkınması ve güçlendirilmesi için eşgüdüm içerisinde çalışacaklarını söyledi. Karşıyaka'daki amatör kulüplerin KSK'nin alt yapısı haline gelmesi, kentinin ana takımı olarak KSK'e  hizmet etmeleri gerektiğini belirterek, kendisinin Karşıyaka Spor Kulübü üyesi olduğunu ve bir dönem yöneticiliğini yaptığını halende kulüple ilişkilerini sürdürdüğünü, Konak'tan aday adayı olmasına, hatta önce Konak adayı olarak açıklanmasına rağmen KSK üyeliğinden ayrılmadığını, hiçbir zaman Göztepe Kulübünde üye, yönetici veya taraftar olarak yer almadığını, Göztepe Kulübü ile ilişkisini ortaya koyan bir belgenin ortaya konması halinde Belediye Başkanlığından da istifa etmeye hazır olduğunu defalarca belirttiğini ifade ederek, Karşıyakalı olmayı önemsediğini, kendisinin Karşıyadan aday olmasının kendisi için ve Karşıyaka'lılar için bir şans olduğunu, kulübün ve Karşıyaka'lıların desteği ve verdikleri güçle onurlandığını, KSK'ne, yönetimine ve taraftarına teşekkür ettiğini belirterek "Yolumuz açık, geleceğimiz şampiyonluk olacak" dedi.

Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Fatih Diniz ise Karşıyakadaki amatör kulüpler ile işbirliği sağlanması,  tesislerin çoğaltılıp modernize edilmesi gerektiğini, Karşıyaka'nın açık ve  kapalı  yüzme havuzlarına ihtiyacının olduğunu söyledi. Kulübe kalıcı gelir sağlayacak projelerin üretilmesini isteyen Diniz "Doğru zamanda, doğru yerde, doğru organizasyonlarla kulübümüzü hak ettiğimiz yere taşıyabiliriz" dedi. KSK.ORG.TR

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı