301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Kasım 2017 - Pazartesi 16:02 Bu haber 1721 kez okundu
 
51 İTİRAZA RED
Bugün Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda yapılan toplantı sonrasında Karşıyaka Stadı için yapılan 51 itiraza red kararı çıktı
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka Spor Kulübü yöneticilerinden Stad Koordinatörü ve Ankara Temsilcisi Cüneyt Başak'ın konuyla ilgili yaptığı açıklamalar şu şekilde;

"Karşıyaka Stadı ile ilgili bugün kongrede de belirttiğim üzere güzel gelişmeler yaşadık. Ankara'da gerçekleşen toplantıda son gün birbirine benzer şekilde yapılmış olan itirazların tümü, bakanlık tarafından reddedildi. Süreç, projenin tamamlanması ve belediyeden ruhsat için izin başvurusu alınmasıyla devam edecek. Karşıyaka Belediyesi'nden olumsuz bir geri dönüş alırsak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı üzerinden tekrar çalışmalara başlayacağız "

Başak'ın açıklamaları Karşıyaka Stadı üzerindeki engellerin kalkmasına bir adım daha yaklaşıldığının ve sorunun artık bakanlık yolu ile çözülebileceğine işaret ediyor.

Bu açıklamalardan sonra dikkatler Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ve belediye heyetinin alacağı karara çevilecek. Belediyeden mevcut aşamadan sonra dahi olası bir olumsuz karar çıkması durumunda Karşıyaka Spor Kulübü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na gidecek.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı